Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire figyelsz arra a...

Mennyire figyelsz arra a személyre, aki tetszik neked, ha a közelében vagy?

Figyelt kérdés

A testbeszédedből kiderül, hogy tetszik neked?

Szoktad tudat alatt utánozni a mozdulatait, követni, hogy mire figyel stb.?

Hogy viselkedsz a közelében?



2023. jan. 31. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem sokat, nem szeretnék feltűnést kelteni… max szemezek vele.


Nekem akkor jönne le, ha többször mosolyogna rám és illetve igyekszik a közelemben lenni

2023. jan. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább befelé forduló vagyok, de ha beszél hozzám, akkor nagyon figyelem. Igyekszem kedves lenni vele, bár volt sokszor korábban, hogy inkább elmartam magamtól az illetőt, mert bunkóztam vele. Az én testbeszédemből lehet, hogy kiderül, mert pl.: lopva pillantok rá, ha vele beszélgetek, akkor nagyon nézem az arcát pl. Nem szoktam a mozdulatát követni. Félősen viselkedem a közelében.
2023. jan. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Altalaba hamar eszreveszem h kolcsonos e. Ha latok eselyt akkor ellege figyelek ra 😀 ha nem akkor ki se mutatom
2023. jan. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én, ha beszélek vele, végig mosolygok miközben zavarban vagyok. Ha csak a közelemben van, akkor sokszor nézek rá, de ha visszanéz, rendszerint elkapom a tekintetem.
2023. jan. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

Fordítva működök. 😃

Nem adom jelet a tetszésemnek,megvárom,míg Ő nyit felém.

2023. jan. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5


És mire jó ez a játszmázás?

2023. jan. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
En ferfikent is ugy szoktam 😅 akkor adok jelet csak ha latom h tenyleg odavan. Nem kuszkodok en nokert az mar ugyis reg rossz. Ha nincs oda a csaj akkor ugyse lesz belole ertelmes dolog. Meghat ugyis az serul meg stb aki jobban akarja a dolgot. Megis van bnom most is 😀
2023. jan. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem játszmázom. Tapasztaltam,hogy minél jobban figyeltem eddig valakire,annál nagyobb ívben került. Stratégiat váltottam.
2023. jan. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!