Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ez a Kasza Tibi Challenge...

Mi ez a Kasza Tibi Challenge diéta szekta?

Figyelt kérdés

Mostanában dobta fel a TikTok, tudom, hogy létezik már egy ideje. Beléptem a csoportba kíváncsi voltam mi ez, de persze tudom, hogy nem kellenek a sztárok drága étrend kiegészítői a fogyáshoz. Na ott elég sok poszt van és mindenki kb ugyanazt írja. Ez egy dolog. YouTube on a Három harmad nevű csatornán van egy videó erről a challenge ről. Alatta vagy 20-30 komment van, ami UGYANAZ, néhány adat van csak megváltoztatva, hogy pl én 54 kilót fogytam, én 45 kilót 6 hónap alatt. De mindenki odaírta, hogy AZ ÉLETEMET VÁLTOZTATTA MEG A CHALLENGE. MINDENKINEK CSAK AJÁNLANI TUDOM. EGY ÚJ ÉLETÉT KAPTAM ENNEK HÁLA! Ja és mindig van vagy 10 db lefelé mutató piros háromszög emoji is :D


Mi ez a szekta? Esetleg direkt a videó alá küldte Tibi a híveit? Meg én annyira nem hiszem, hogy ez csodadiéta és attól fogynak, hogy kapszulát szednek.


2023. febr. 2. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kapszulától fogynak, hanem hogy mindenkinek full egyhangú 1200 kalóriás diétát ír elő, akkor is, ha 65 kilóról szeretnél 58ra fogyni, meg akkor is, ha 150-ről 90-re.

1200 kalória mellett (és azzal a borzasztó étrenddel) naná, hogy fogy mindegyik. Hogy mellé még a tízórait meg a vacsorát még fehérjével váltatod ki, az már csak neki plusz pénz.


Egy barátnőm csinálta, pár kilót fogyott is vele, de baromi hamar feladta.

Akik csinálják, azok tényleg szektások, én ennél az étel uralkodik rajtad dumánál engedtem el végképp. :D

2023. febr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
"Mi ez a..." -> Ilyen bulvár-tartalmak követőit érte el ez a hullám gondolom. Ezek aztán mindenben "szakértőnek" vallják magukat, a követők jó része meg mindenre ugrik gondolom.
2023. febr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Eleg sok ilyen challange volt meg van.. nyilvan mindenki a sajat szarsagait reklamozza. A kasza ezt, a harom harmad meg a myproteint. Marketing.. Fogyni ugy lehet h tobbet egetsz mint amennyit beviszel es ennyi..
2023. febr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Mi lenne? Tibike kihasználja az ország szellemi állapotát, ő jól keres, a többiek pedig fizetnek mint a katonatiszt, ennyi.
2023. febr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Norbi Update, Challenge, Turbó Diéta és egyéb fogyicsodák, pedig szerintem csak oda kellene figyelni a helyes étkezésre.
2023. febr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!