Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kb. két hónapja narancsos...

Kb. két hónapja narancsos illatot érzek belül az orromban és a torkomban. Mi ez?

Figyelt kérdés

2023. febr. 10. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Covid
2023. febr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én répa ízt szoktam, viccen kívül. Senki nem tudott még rá magyarázatot adni.
2023. febr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Ja, hát amiről nem tudsz, az hülyeség.

Csak szólok, hogy LEHET agydaganat. Mint ahogy Covid is. A répa íz is (amit #4 érez).

De nem menj el kivizsgáltatni.

Elég, ha lepontozol.

2023. febr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ha lenne annyi rálátásod a dolgokra, akkor tisztában lennél vele, hogy az agydaganatnak annak ellenére, hogy mindenkinél más-más tünetekkel jelentkezik, jellegzetes megnyilvánulásai vannak. Nem egy tünet jelentkezik, hanem komoly tünetegyüttesek. Ilyen érvrendszer alapján bokasüllyedés is LEHET.

Covid. Ez mit jelent? Post-Covid?

2023. febr. 10. 21:14
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Pffff Kérdező

Igen, lehet COVID, szokott okozni szag-illúziókat.

Ahogy az agydaganat is szokott érzékszervi hallucinációkat.


A 2es válasz lehúzásából ítélve meg úgy sejtem kevesen olvasnak Stephen Kinget. Szomorú, pedig jó író.

2023. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pffffff, akkor leírom neked is. Agydaganatnál nem egyetlen tünet van, hanem tünetegyüttesek.
2023. febr. 10. 21:18
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly előtt novemberben voltam covidos. Azóta sem tökéletes a szaglásom. Pl pár hónapja minden este tömény cigaretta szagot érzek. Azelőtt odaégett rizsnek éreztem a szagát több hónapig, de volt olyan is, hogy egy bizonyos szappan illata volt az orromban folyamatosan hetekig. Ha új parfümöt veszek, pár napig használom csak, mert utána büdösnek érzem és dobhatom ki. Szóval esélyes, hogy a covid áldásos hatásait érzed te is.
2023. febr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Na ez már egy normális érvelés, köszönöm. “Hivatalosan” nem voltam covidos, mert amikor beteg voltam, akkor teszt negatívat mutatott, de ez nem mindig megbízható, úgyhogy ezt valószínűnek tartom, hogy esetleg post-covid. Köszi!
2023. febr. 10. 21:22
 9/12 anonim ***** válasza:
52%

Covid utóhatás olyankor is lehet, ha maga a betegség nem okozott tüneteket.

A normális válaszokat meg lepontozni... hát... nem a bölcsesség jele.

2023. febr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%

Prof. Dr. Kérdező feltesz egy kérdést, leugatja a válaszolókat miért nem jó aválaszuk.

Ha ennyire okos vagy, miért minket kérdezel?

Külön blama, hogy leszólod az elsőt, aztán végül arra jutsz igaza lehet xD

2023. febr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!