Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A magyarok tényleg nem kedveli...

A magyarok tényleg nem kedvelik a franciákat?

Figyelt kérdés
Sok ismerősöm nem szereti őket. Nektek mi a véleményetek róluk?

2023. febr. 12. 17:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%

Náluk ez 50%.

Én szeretem a franciát, az asszony viszont nem.

:)

2023. febr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
96%

#8: Rühellem a migatyánkat és a putyinista orosz politikát is. Egyszerűen egy tényt írtam le.


Az amerikaiak addigra kivonták magukat a témából, a bezárkózó politika felé fordultak.

Az angolok épp az ír felkeléssel voltak elfoglalva, nemigen volt kapacitásuk ezzel a térséggel foglalkozni.

Az olaszoknak nemigazán volt komoly döntési lehetősége, ők voltak az elégedetlen győztesek ugyebár.

Így aztán maradtak a franciák mint erős nagyhatalom ami beleszólhat az itteni történésekbe. Ezért mondom, hogy végül az ő érdekeiknek megfelelően történt a térkép átrajzolása. A szomszédok ennél is több területet akartak, a mostani Magyarország kb. felét is elakarták volna csatolni(Tiszántúl románoknak, Balatontól délre lévő rész szerbeknek, északkelet Csehszlovákiának). De erre ugyebár a franciák is megálljt parancsoltak nekik.

2023. febr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Darius- ***** válasza:
12-Igazad van, igy tortént pontosan, ahogy irtad.
2023. febr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Basszus! Franciázást olvastam.
2023. febr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Inkabb azt mondanám, hogy a franciák utaljak a magyarokat , de ugyan az a kultúra.Ez régi dolog. Attilát elarultak. A csók franciául azt jelenti , hogy mi magyarok vagyunk. Trianonba egyébbként a zsidok es Magyar döntött így. Egyébként, ha magyar azt mondta volna , hogy nem változnak a határok akkor nem változtak volna. Egyebbkent külföldi magasrangu magyar volt. Csak azt ellenorizte , hogy a zsidok jó helyen húzták meg. A történet arról szól mindig , hogy magyaroknak ki kell irtani mindig a nem emberszabasu embereket. Mivel ők melléktermékek elsősorban. Egyébbként úgy volt méghuzva az első vh. után, hogy azonnal kitudtak volna irtani

a többieket. Fegyveruk is volt , többen is voltak csak szar volt a politika , mert Magyarországon utána 100 évig a gonosz zsidok vezették. És utána se volt váltás.

2023. febr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
50%
A magyarok többsége senkit sem szeret, nem kell ezzel foglalkozni. A magyar alapvetően egy elmaradott, nem valami intelligens, de beképzelt, fölényeskedő nép. Dumálásban, másik szidásában világbajnok a sok egyszerű magyar kisember, csak éppen a gyakorlatban nem képesek látható teljesítményre.
2023. febr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Igaz lehet, hiszen nagyon más kultúra, + versailles-i békeszerződés rátesz egy lapáttal. Én személy szerint szeretem őket mert egyedülállók, színesítik Európát.
2023. febr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Éljen a magyar mentalitás, aki nem magyar azt mind utálni kell, tiszta nácizmus ez már...
2023. máj. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!