Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen hibákat követtél el,...

Milyen hibákat követtél el, amiről a szüleid nem tudnak, mert különben kitérnének a hitükből?

Figyelt kérdés

2023. febr. 15. 12:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Igazolásokat hamisítottam, ittam, drogoztam, +20 évvel idősebbekkel feküdtem le és milliószor hazudtam arról hogy hová megyek.
2023. febr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Metionin ***** válasza:
91%
Nem feltétlenül hibák, tök normális dolgok de a szüleim a fél életemről nem tudnak. Pl. titokban fizettem be magam sportra olyan pénzből, amit versenyeken vagy pályázatokon nyertem csak nem mondtam el otthon, mert elvették volna és szépen átkonvertálódott volna piává. Akkor már inkább magamra költöttem. Ennélfogva hazudtam is persze, ha kérdeztek ezekről.
2023. febr. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Kamaszkoromban volt pár eset amikor kicsit sokat ittam és hülyeségeket csináltam, ezekről nem tudnak.
2023. febr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%

20 éves koromtól kezdve szinte állandóan 35-45 körüli nőkkel voltam, az éjszakában éltem, jövedéki adócsalás, drog, "bizonyos" ügyek elsimitása pénzért (felajánlották a fizetést, nem köteleztem), dark web, bdsm szeánszok tartása, kínoztam nőket, férfiakat egyaránt. Anyámék csak annyit tudtak, hogy peeersze van egy kedves barátnőm, 8tól 4ig dolgozom igen. Hát hogyne.

Ha nem a tesóka lett volna a kiskedvenc, én meg a szar szégyen azért is ha lélegzem, lehet másképp alakul. Ennek ellenére patyolat tiszta vagyok.

2023. febr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
27%
Te kérdező, megosztasz velünk valamit?
2023. febr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igazából lelkiismeretfurdalásból írtam ki a kérdést. Hazudtam a családomnak a munkámmal kapcsolatban, mert azt érzem, hogy folyamatosan eluralkodnak felettem és irányítani akarnak, ezért jobb döntésnek tűnt, ha féligazságokat mondok csak nekik, így amiről nem tudnak, az nem fáj nekik. Elmondhatatlanul szégyellem magam emiatt, mert nem így neveltek és nem is vagyok ilyen ember, de nem értik meg a határokat.
2023. febr. 15. 15:20
 7/19 A kérdező kommentje:
Ha tudnák a teljes igazságot, akkor természetesen menne az okoskodás a részükről, az irányítgatás, befolyásolás, másokkal való összehasonlítgatás (más bezzeg így meg úgy). Nincs erre szükségem.
2023. febr. 15. 15:21
 8/19 anonim ***** válasza:
72%
Sok esetben nem hagynak választást. Hiába szeretnél őszinte lenni, ha az baj. Idővel nem fog bántani az érzés.
2023. febr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%
Na, mi a valóság és mit mondtál nekik?
2023. febr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Röviden: a valóságot úgy ferdítem el nekik, hogy arra az álláspontra jussanak, amin én vagyok. Nagyon furdal a lelkiismeret, már aludni se tudok jól, de azt is tudom, hogyha a valós igazságot mondanám el, akkor se lennék előrébb.
2023. febr. 15. 15:31
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!