Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ajánlott levél feladás hogyan?

Ajánlott levél feladás hogyan?

Figyelt kérdés
Szeretnék pár apró kiegészítőt eladni(nyakláncok), viszont nem tudom melyik szolgálató lenne a legalkalmasabb erre. Foxpostot és Packetát néztem, valamint a Magyar Postát. Árban a Posta a legkedvezőbb, viszont azt nem próbáltam még. Tudtok segítni, hogy kell ajánlott levélként feladni?
2023. febr. 19. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Oké, szóval ajánlott levelet a Postán tudsz feladni, a többit csomagküldeménynek hívják. És tudok, beballagsz a Postára, ha kell húzol sorszámot, kivárod a sorod, köszönsz és előadod mit szeretnél.
2023. febr. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
értéket ne küldj levélben, tértivevényesben sem!
2023. febr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérsz ajánlott levélhez szelvényt - van, ahol ki is tesznek pár darabot -, azt kitöltöd értelemszerűen, a borítékot is megcímzed, a többi a posta dolga. A szelvényt tedd el; ha elveszne a leveled, azon van egy azonosító szám. Azzal tudják keresni.

Könyvelt küldemény feladóvevénye a pontos neve a cetlinek.

2023. febr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Na igen. Semmiféle értékes holmit ne küldjél borítékban. Egy párszáz forintos bizsu mehet - de csomagold be, hogy ne lehessen kitapogatni -, de többezres ékszereket semmiképpen!
2023. febr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Olcsóbb nyakláncokról van szó, pár ezer forintosak mindössze
2023. febr. 19. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!