Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez az anya normális volt?

Ez az anya normális volt?

Figyelt kérdés

Pirexben jártam. Ott volt egy babakocsis anya és a kb 11-12 év körüli lánya. A lány érdeklődve nézelődött, mesélt is, hogy pl ezek a tollak milyen szépek, Xy-nek is ilyenek vannak, csak ők neten rendelték. Meg hogy az (másik dolog) mennyire tetszik neki (szövegkiemelők).


Hát a kedves anyuka olyat szólt: Menj a fenébe, Lili (írtam vmi nevet)!


Továbbiakban, hogy van otthon neki, és ennyiért szövegkiemelőt. (különlegesebb színekben voltak, én is nézelődtem arra már néhányszor). Nem is kellett kérnie semmit a lánynak, hogy magának akarja, elég volt egy szó, az anya még vagy négyszer használta azokban a percekben, míg én hallottam, hogy "menj a fenébe, Lili". De ilyen tiszta idegesen. Aztán még nem tudom, hányszor mondhatta előtte és utána, hogy jöttem és mentem.


2023. febr. 23. 21:24
 1/8 anonim válasza:
85%
Nem szabadna egy anyának így beszélni a lányával ráadásul ilyen dolgok miatt, ez személyiség típustól is függ de ezzel bánthatja a lányát lelkileg akár, bármely jelentéktelennek is tűnnek ezek a dolgok néha.
2023. febr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Ki nem állhatom az ilyen szülőket. Már gyerekkorban nevelik bele a gyerekbe az ideget meg a “kultúrát”.
2023. febr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Úristen átérzem a lány mit érezhetet én mindíg rászolok anyára hogy fogd már be mindenki halja tiszta ciki és inkább othagyom és vissza ülök a kocsiba. Nem akarom anyámnak azt mondani hogy fogdmár be nekem is rósszulesik hogy így kell rászólni és nem tud nórmálusan viselkedni úgy hogy ne égessen le meg ne olyan hangosan beszél. Legtöbszőr apával megyek vásárólni apával sokkal jobb
2023. febr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Persze hogy beszélhetett volna szebben is a lányával már csak azért is mert vannak olyan emberek akik egy 1-2 perces beszélgetésből leszűrik hogy micsoda egy gonosz némber mert épp nem vesz meg valamit persze abba nem gondoltok bele hogy lehet rossz napja van fáradt vagy bármi más problémája akadt még jó hogy vannak olyan emberek akik mindig minden körülmény közt nyugodt és kedves tud maradni
2023. febr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"körülmény közt nyugodt és kedves tud maradni"



Nyugi, mindjárt megtapasztalhatod ezt a nyugalmat és kedvességet 😁😁

A nyugodt és kedves emberektől 😁

2023. febr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ember, tanulj már meg értelmezni. Hol írtam olyat, hogy azért bolond, mert éppen nem vesz meg valamit a gyereknek? Én is sok dologra mondtam régen, hogy tetszik, mégsem jelentett egyet azzal, hogy birtokolni akarom. Sok minden tetszett a gyereknek, ezt ki is fejezte, és igen, volt amit szeretett volna, de meg sem mukkant a nemre, elfogadta. Itt az a gond, hogy mindegy, milyen napja van az anyának, akkor sem küldi valaki a gyerekét a fenébe néhány perc leforgása alatt nagy semmiért legalább 4x.
2023. febr. 23. 22:02
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Én is sok hasonlót láttam már boltokban. Kiábrándító az biztos
2023. febr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy Lilinek száz másik van otthon, épp tegnap kapott hozzá még ötvenet és az anyának elege lett belőle. Vagy náluk minden nap szoktak így beszélni.
2023. febr. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!