Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Esti iskoláról vélemények?

Esti iskoláról vélemények?

Figyelt kérdés

Valaki esetleg járt esti suliba és ott tette le az érettségit?Milyen volt?Sokat kellett tanulni vagy csak tényleg az volt,hogy bejártál és semmi több?

Bármilyen tapasztalat érdekel és vélemény is.



2023. febr. 23. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Én estin érettségiztem és nagyon szerettem. Konnyebb, mint a nappali, mert nincs akkora óraszám és csak az érettségi tételeket tanítják meg. Szerintem nappalin se kellene tobbet, mert ez a lényeg, ellenben nappalin képesek napi 10 órában használhatatlan baromságokat tanítani. 4,7 lett az érettségi atlagom (ami egy nappalin 3,0 lett volna kb., mert nekünk szóbeli is volt és megadták a jobb jegyeket). Be is kerültem egyetemre. Én csak ajánlani tudom az estit. Persze a legtöbb ember elég érdekes fazon ott, de én jól szórakoztam, nem zavart.
2023. febr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Több ismerősöm estin csinálta meg. Nem annyira mély az oktatás, nem lehet annyira kigyakoroltatni dolgokat, de becsületes bejárással meg lehet csinálni az érettségit. Ha emelt szintű érettségi kell, arra önállóan kell készülni. Aki nem jár be, nem tanul, lemarad, annak nem fog menni.
2023. febr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!