Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a mai bölcsi...

Mit gondoltok a mai bölcsi előtti gázolásról?

Figyelt kérdés
2023. febr. 23. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit kéne gondolni? Amúgy illett volna legalább egy cikket linkelni, mert még nem hallottam erről, amíg rá nem kerestem a kulcsszavakra. Sok hasonló baleset történik felelőtlen sofőrök miatt, óránként fel lehetne háborodni.
2023. febr. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs mit linkelni, alig van valami infó róla. Engem majd csak az fog igazán felháborítani ha szóbeli ejnye-bejnye jár érte, ugyanis ma már ez a módi itthon.
2023. febr. 24. 10:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ezt honnan veszed, szerintem inkább felfüggesztett börtön, ha büntetlen előéletű.
2023. febr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy felfüggesztett börtön, az is majd x év múlva. És az áldozat lehet örökre mozgássérült marad.
2023. febr. 24. 13:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy soha. Más meg rögtön halálra ítélné. Nem könnyű igazságot tenni, mindenesetre a börtönök túlzsúfoltak, és egyébként sem biztos, hogy jó lenne megszüntetni ezt a felfüggesztett börtönt úgy általában. A konkrét esetről nem tudunk mindent, ezért erről nem nyilatkoznék.
2023. febr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon kevés info van az esetről, de ott van a rendőr gyilkos például, bebizonyítják hogy nem beszámítható és megússza a börtönt olyan értelemben hogy gyógykezelést kap maximum.
2023. febr. 24. 13:32
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok ebben jártas, de azért azt sem szanatóriumnak képzelem el. Nem kizárt, hogy börtönben jobb dolga lett volna, és talán hamarabb is szabadulna, nem lehet tudni.
2023. febr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyik se jó, de aki embert öl, annak nem börtön vagy gyógykezelés járna, hanem sokkal keményebb büntetés.
2023. febr. 24. 14:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!