Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember rajtam...

Van itt olyan ember rajtam kívül aki szintén utálja az egyetemet és sok mindent szégyell a múltját illetően?

Figyelt kérdés
Itt vagyok végzősként és már totál elvesztettem a motivációm. Rosszindulatúak a tanárok, több éve egészségtelen olcsó kaját eszek és már az egyetemi programokhoz sincs úgy kedvem. Plusz belegondolok, hogy mennyi mindent elrontottam az évek alatt az emberi kapcsolataim tekintve és mennyi gáz dolgot megcsináltam részegen.

2023. febr. 25. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Utolsó évben jöttél rá, hogy utálod?

Csak kibírod valahogy.


Minek iszol, ha hülye vagy ittasan?

2023. febr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
És ez kit érdekel? Végzősként van még kb 4 hónapod, utana gondolom lesz egy jó munkád, azért tanultál. Költözhetsz is ha akarsz, új embereket ismersz meg, lesz pénzed kajára.
2023. febr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok, ragyogok!

Bennem is az tartja a lelket, amit a második válaszoló írt.

Én a ritka szánalmasok közé tartozom.

Viszont én konkrétan azon csodálkozom, hogy még mindig élek...


Elvileg végzős vagyok, ezt a pár hónapot meg gondolom kibírom valahogy.


A héten tettem egy sétát az egyetem környékén az egyik előadásom után és végig azon gondolkoztam, hogy mennyivel másabb lenne most kezdeni a sulit....

Az évek mennek, de én ezt már egy cseppet sem bánom. Kár bármin is keseregni.

2023. febr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
18 évig azt hallgattam a szüleimtől, hogy az egyetemi évek lesznek legszebbek. Ehhez képest nekem baromi nagy csalódás volt, tiszta lelki beteg lettem, hogy a legszebb években ilyen boldogtalan vagyok. A szak se tetszett annyira, meg az évfolyamtársaimmal se jöttem ki igazán. Sajnos én se erőltettem meg magam, hogy eljárjak mindenféle programokra. Igazából örültem, mikor vége lett, de kicsit bánom, hogy úgy átment rajtam ez az egész, mint huzat a házon. xD
2023. febr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Dettó az, mint a 18-as válaszoló. Ma már tapasztaltabb emberként sokkal jobban kihasználnám az egyetem adta lehetőségeket, meg kiröhögném a károgó rosszindulatú oktatókat, de akkoriban komolyan vettem ezeket a balekokat. Fogat összeszorítani és lediplomázni, ez a javaslatom. Ilyenkor már nincs mit tenni.
2023. febr. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én akartam egyetemre menni, aztán mégsem úgy jöttek össze a dolgok. Visszagondolva csodálattal néztem fel az egyetemista diákokra, de lehet, hogy én nem bírtam volna azt a terhet. Már 12.-ben szenvedtem a tanulással. Részegen meg mindenki csinál hülyeségeket. Bennem is van egy-két rossz emlék, de ezek idővel elhalványulnak majd, és nem is számít semmit az egész. Sokkal kevesebben emlékeznek rá, és ítélnek meg miatta az ismeretségi körömben, mint amire én gondoltam. Valahogy az ilyen dolgok hozzá tartoznak az ember életéhez, viszont az a lényeg, hogy utána is tudunk-e emelt fővel talpra állni. Senki sem hibátlan, ezt sose felejtsd el, kérdező!
2023. máj. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!