Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valahol nagyon büdöset...

Ha valahol nagyon büdöset érzel, akkor befogod az orrod vagy kibírod valahogy?

Figyelt kérdés
Amikor nem tudsz elmenni. Például utazol busszal vagy vonattal és az ablakon bejön a büdös trágyaszag. Én biciklizés közben is szoktam néha érezni és nagyon kellemetlen.
2023. febr. 28. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kibírom valahogy!
2023. febr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyire büdös. Volt már olyan, hogy nem szálltam be valaki mellé a liftbe, és hasonló okból hordok magammal mini dezodort, hogy fújok egy kis illatot, ha valaki erős szagot hagyott maga után.
2023. febr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Biciklizés közben, ez ismerős. Rendszeresen, kb hetente egyszer végigtekerek egy kis településen, ahol az egyik háznál disznót tartanak. Sokszor az egész utcában érezni lehet a trágyaszagot, nyáron a nagy melegben pláne iszonyúan büdös. Én kibírom azt a pár percet, de akik ott laknak, nem tudom, hogy az ördögbe bírják.
2023. febr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Egyszer egy panelházban volt dolgom, minden lakásba be kellett mennem, kb 10 percre. Az egyikben volt néhány macska, de olyan büdös volt, hogy majdnem elhánytam magam. Kirohangáltam a folyosóra levegőt venni, próbáltam bent visszatartani, de természetesen nem sikerült teljesen.
2023. febr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Általában kibirom, mert úgy is kellemetlen lélegezni, ha az orrom előtt van a kezem, plusz így is beérződik a szag.

Az egyetlen szag amit nem bírok elviselni, az az égett zsírszag; ha ezt érzem, akkor muszáj befognom az orrom amíg el nem szabadulok, mert konkrétan öklendezem tőle.

2023. febr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Egyszerű: ilyenkor a számon veszem a levegőt. Ha pl. sietek valahová és felszáll a buszra egy bűzlő hajléktalan, nincs idő megvárni a következő buszt.
2023. febr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Egy egészséges trágyaszag az semmi (egy friss, híg disznófostenger az megint más). Nyáron utaztam vonaton, kiskutyákat vittek, beszartak. Az elég konkrét volt. Nem ugrottam ki az ablakon, kibírtam valahogy, bár gondolom kiült az arcomra is a tapasztalás. Ha visszatérő szituációról van szó érdemes a verbális kommunikáció csodás intézményéhez fordulni.
2023. márc. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
légzéskontrollt alkalmazok
2023. márc. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
7-es, falun nőttem fel, kislánykoromban sokat szagoltam, kösz, nem. De tudomásul vettük és ezzel kellett együtt élni hogy az állattartás ezzel jár. Huszonöt-harminc évvel ezelőtt nagyon sokan tartottak haszonállatot a falumban. Nálunk otthon nem, de nagyszülőknél igen, hát mit ne mondjak nagyon büdös volt a ganaj. Nagyon sokszor úgy bicikliztünk a faluban is, hogy éreztük a trágyaszagot. Ma már ez nincs így, ha hazalátogatok, ma már alig foglalkoznak állatokkal. Van egy mezőgazdász cég, az ő környékükön van tehéntrágyaszag, ha arra járunk. Én azóta itt élek Pesten, itt meg sokszor kutyasz.rszag és csatornabűz van. Hát ez sem jobb.
2023. márc. 24. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!