Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Furcsa az ha felbosszant az,...

Furcsa az ha felbosszant az, ha beleleselkednek az utcán, buszon a telefonomba?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha megállok az utcán leírni egy üzenetet és elmegy mellettem valaki, ha akar bele lát a telefonomba, vagy a buszon ha mellettem áll valaki. És főleg az utcán ezért néha nagyon ki tudok akadni, ha éppen a telefont nyomkodom és a közelembe jön valaki. Ez furcsa?
2023. márc. 1. 03:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Függöny, reluxa, roló, elsötétítés...

A neveletlen emberek ellen úgy tudsz védekezni, hogy te teszel a magánszférád megvédéséért ezt-azt.

A telefont pedig nem kötelező mások által jól látható módon használnod, - nem gondolod komolyan, hogy a talajt fogják számodra idegen emberek szemlesütve bámulni csak azért, mert őfelsége méltóztatott belépni a telefonjába.

Ha nem tetszik, akkor máshol, máskor használod!

Nem kicsit képzelsz sokat magadról!

2023. márc. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
36%
Enis utalom.. de azt is ha bamulnak. Ha meg odaszolok h mit bamul vagy kerdoen bolintok akkor meg ugy viselkednek mintha bunozo lennek v ilyesmi 🤨🤣
2023. márc. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Jó szándékkal írom, hogyha zavar, akkor vagy tényleg vegyél speciális védőfóliát, amit előttem is írtak, vagy ne olvasgass olyan dolgokat nyilvános helyen, amiről nem akarod, hogy más tudjon. (Nem mintha beleolvasnának a telefonodba.) Utcán sem a legpraktikusabb megállni ilyen miatt, ott végképp nem néznek bele amúgy, de kellemetlen tud lenni, amikor sietnél, de előtted valaki lesatuzik, hogy telefonozzon.
2023. márc. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 xp ali ***** válasza:
Nem furcsa. Én takarom a sajátomat. Pl. azért, mert én is szeretem nézni a másokét és szoktam is, ha tehetem. :D :D :D
2023. máj. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!