Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert kell ilyen nagy ugyet...

Miert kell ilyen nagy ugyet csinalni Selena es Hailey balhebol?

Figyelt kérdés

Azt se ertem hogy miert momdjak azt az emberek hogy Justin es Selena illenek ossze. Azt ertem hogx Hailey mindenben is masolja selenat, de attol miert mondjak azt az emberek egy bieber koncertem hogy fuck hailey?

Azt se ertem hogy a tok markas hailey markas smink termekeket minek kell kidobni


2023. márc. 8. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Te is ügyet csinálsz belőle, mert kiírsz róla kérdést. xD
2023. márc. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Én nem csinálok belőle ügyet, azt se tudom, miről van szó XD
2023. márc. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Annyi a lényeg, hogy Selena beteg, ami miatt gyógyszeres kezelés alatt áll, Hailey és barátnői pedig beleálltak Selenába, folyamatosan kritizálják, ugyanakkor Hailey utánozza is őt. Kicsit vihar a biliben hatása van az egésznek, de sztárok már külön állásfoglalásokat vállalnak, hogy ki kivel ért egyet. A Hailey termékeket meg gondolom azért dobják ki, mert bojkottálják (egyfajta kifejeződése annak, hogy Selenát támogatják). Egyébként pedig én #teamselena vagyok.
2023. márc. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igy mar ertem. Koszi
2023. márc. 8. 15:45
 5/7 A kérdező kommentje:
#1 en csak azert irtam ki mert a for you-m tele van ezzel es nem ertettem
2023. márc. 8. 15:46
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy félévente egyszer igénye van a publikumnak egy boszorkányüldözésre, és most ezen a hailey-n van a sor. Ennyi.


Az, hogy mi a fedősztori a köznépi rosszindulatú pletyipartira, teljesen mindegy, hiszen nem magán a tetten van a hangsúly, hanem azon, hogy legyen kin csámcsogni. 1-2 hónap és lemegy a szenzáció, nyáron meg 100%ig garantálom, hogy lesz majd valami új csaj, akit szét lehet szedni valami apró retardált kis semmiségért.

2023. márc. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
Mert kell a figyelem.
2023. márc. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!