Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fiúk szeretik, ha a barátnőj...

A fiúk szeretik, ha a barátnőjük jól főz és meg-meglepi finom kajákkal?

Figyelt kérdés

2023. márc. 9. 14:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
48%

Én nagyon szeretek főzni. Elvileg akiknek főztem azok szerint egész finoman is főzök. Lakótársaim pl nagyon szeretik az általam készített kajákat.

Mégsem becsülte meg ezt a volt szerelmem. Beteg volt...vittem neki húslevest. Karácsonykor direkt sütöttem neki cuki mézes kalácsot. A kedvenc teáját vettem neki stb...tehát lehet mondani, hogy extra figyelmes voltam vele.


Erre lecserélt (én egy pici filigrán, lolisabb testalkatú érzékeny lelki világú lány vagyok) egy telt combos, husi extrovertált ribire

Nincs igazság ezen a főldön...

2023. márc. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

#12 mert jobb lett volna együtt maradni egy csávóval, akinek nem igazán jössz be, csak nem akar megbántani? (vagy rosszabb esetben csak kihasználja a kényelmet, amit szolgáltatsz neki?)

majd találsz olyat, akinek bejössz.

2023. márc. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
84%
Szeretni biztos szeretik, de nem becsülik meg.
2023. márc. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

"A fiúk szeretik, ha a barátnőjük jól főz és meg-meglepi finom kajákkal?"

őszintén? jó akár még a smack leves is, csak szexi cuccban legyél, miközben készíted.

persze ezt egy kicsit szándékosan eltúloztam, na de a lényeg, hogy bár jó dolog a kaja meglepi, de ha választani kéne, hogy kaja meglepi vagy szexi meglepi, sokan szerintem az utóbbira szavaznának. kaját az ember tud magának is csinálni, vagy el lehet menni étterembe, étkezdébe, lehet rendelni, stb. a szexet viszont senki nem akarja magának pótolni, pláne nem máshol pótolni.

2023. márc. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
30%

#13

Értem én hogy nem én voltam neki álmai nője de akkor egyáltalán minek kezdett velem?

Elérte, hogy belé szeressek, szeretett velem lenni de mégis eldobott, úgy hogy én még az ő elmondása szerint sem tettem ellene semmi rosszat.

Ennek már több mint egy éve de az életről is lehozott az egész és azóta sincs önbizalmam.

Meg úgysem lenne olyan aki jobban tetszene nála vagy akit annyira tudnék szeretni mint ahogyan őt szerettem.

Na nem akarom offolni a kérdést.


A lényeg az hogy mindegy mennyire vagy kedves és házias...ha nem vagy egy gátlástalan ribi akkor nem feltétlen érsz az egésszel semmit sem.

2023. márc. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"Értem én hogy nem én voltam neki álmai nője de akkor egyáltalán minek kezdett velem?"

vagy mert egy p*csfej volt aki ugródeszkának használt, vagy mert még fiatal volt és bekajálta a tévhitet, hogy nem számít a külső. ez van, kedvességgel és háziassággal nem lehet pótolni a szexuális vonzalmat.

majd betoppan az életedbe valaki, akinek tényleg bejössz, és akkor már sajnálni fogod, hogy hogy tudtál ennyit szomorkodni rajta.

2023. márc. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
82%

"Az a baj, ha elkezded, nem kapod vissza, és belekényelmesül a babaszerepbe"


Hát igen, ez sajnos tényleg így van az esetek nagy részében. Én mondjuk nem panaszkodom, mert a férjem tud és szokott is főzni, de minden barátnőm erre panaszkodik, meg a két szomszédasszonyom is, eskü, kb. az én férjem az egyetlen, aki főz meg takarít is.


Pedig ugye kertesben lakunk, a kinti munkákat csinálják a nők is, nem csak a férfiak.

2023. márc. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
81%

17, egyik barátnőmnek a férje mindig főz, szokta küldeni messengeren, milyen gusztákat, és mi többiek halálra irigykedjük magunkat.


Ő az, akit mindig faggatunk, hogy meséljen, milyen egy herceggel élni, aki takarít, főz, gondoskodik róla, bújik hozzá szex nélkül is.

2023. márc. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A többség értékeli, ha jól tudsz főzni. Persze fogtam már ki olyat is, aki anyuci kosztján kívül mindenre fujjolt, szóval sosem tudhatod.
2023. márc. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!