Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kéne bosszút állnom?

Hogyan kéne bosszút állnom?

Figyelt kérdés

Általános iskolás koromban egy fiú rendszeresen szidalmazott, néha taslit is adott nekem.


Hogy kéne ezt visszaadnom neki? 35/F



2023. márc. 12. 14:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%

Jó-jó, de mi lesz azzal, aki három éves korodban elvette a homokozó lapátodat az óvodában? Azt se kéne akkor már futni hagyni!

Engedd el szépen a dolgot szerintem, jobban jársz. 35 év alatt okoztál már te is így vagy úgy annyi sérelmet másoknak, hogy ki van egyensúlyozva a Világegyetem.

2023. márc. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod visszaadni. Az ilyesmibe utólag már bele kell törődni.
2023. márc. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Sehogy nem kell megbosszulni. Ha bármit tenni akarsz, amivel lezárhatod a sérelmeket, akkor irány egy pszichológushoz.
2023. márc. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Akkor kellett volna kiállni magadért, nem 30 évvel később.
2023. márc. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Sehogy,mert nyilván nem minden pofont adhatsz vissza!
2023. márc. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Tehát ha leköpött engem 11 éves korában, azért most nem jelenthetem fel?
2023. márc. 12. 15:07
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
6.: Azzal már nem fog a rendőrség foglalkozni, hogy 11 évesen csesztetett téged.
2023. márc. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Értem én hogy sérelmet miatt most nagyon dühös vagy,mert nekem is volt ilyen nagyon sötét isola társam akit nem írom le hogy mit csinált velem,de én is dühös vagyok rá!

De meg kell érteni hogy élet ilyen,vannak dolgok ami szívenk szerint csinálnánk,csak azért nem lehet mert törvéyek szerint nem csinálnák (bármik legyenek azok)..

Inkább futsál le 10 kört a sportpályán,menjél boxterembe,vagy bármi más lenyugtat..

Hidd el,karma az olyan dolog ami nem mindenki úszhat meg..

2023. márc. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
41%

Ilyenekért a tanár nénihez és anyuhoz szaladtunk és nem a rendőrségre. Természetesen bárkit bármiért fel lehet jelenteni, és majd ott helyben megköszönik és hazaküldenek hogy szórakozz máshol.


Szerinted mi fog történni? Éjjel kiszáll a TEK a lakására és már bilincsben viszik is 30 napos előzetesbe mert 20 éve leköpött valakit?

Bár a te elégtétel fantáziádat kb. a főispán általi 30 pálcaütés a piactéren szintű dolog elégítené ki.


De legalább látszik a kérdésből, hogy egyedül képtelen voltál megbirkózni a sértettséggel, és szakember segítsége kell. Jobb is az ilyen fejben rendezni, a társadalomnak semmi szüksége egy bekattant bosszúálló szociopatára.

2023. márc. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
41%

Eléggé haragtartónak tűnsz - így első olvasatra! :)

Szerintem el kellene engedni a primitívség eme fokozatát - és nem pedig energiákat ölni buta gyűlölködésbe!

2023. márc. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!