Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan transznemű aki...

Van olyan transznemű aki megbánta a műtétet?

Figyelt kérdés

2023. márc. 15. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
19%

Van.

De a probléma,hogy a hormonkezeléseknek is maradandó hatása lehet.


Ezért kellene betiltani ezt a fajta műtétet, hormonkezelést.Ez alól a hermafroditák lehetnének a kivételek.

2023. márc. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
76%
A nagyszámok törvénye alapján kéne hogy legyen, dehát van gondolom.
2023. márc. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Nincs olyan dolog a világon, amit valaki ne bánt volna meg. Értelemszerűen a transzplantációs műtéteket is megbánja néhány ember. Etőtl még oltári baromság betiltani őket.
2023. márc. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha jó az angolod találhatsz róla interjúkat. Náluk mondjuk az volt a fő probléma, hogy kamaszként vágtak bele, volt köztük olyan aki csak kétszer találkozott pszichológussal, de ott sem volt téma, hogy tényleg transznemű. Kevesebb, mint egy év alatt minden lement.
2023. márc. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
Van hát, csak épp a libsi média hallgat róla.
2023. márc. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

[link]



Van, de kb 1% az aránya, ami azt jelenti, hogy a transzok igencsak jelentős többsége nem bánja meg.

2023. márc. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

Van egy cikk az úgynevezett "libsi" médiában, amiben egy magyar mesél a saját történetéről. Ő majdnem átesett műtéteken, de előtte rájött, hogy mégsem jár jó úton:


[link]


Ebben a cikkben szerepel még az is, hogy:

"A Cornell Egyetem What We Know projektje keretében végzett áttekintés szerint az 1991 és 2017 közötti szakirodalomban 0,3 és 3,8 százalék között volt a (tranzíciót) megbánók aránya."

2023. márc. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
35%
A transzneműség nemi sztereotípiákon alapul(Társadalmi nem), vagyis nem létezik, ebből kifolyólag nyílván van, aki felébred és rájön, hogy az énjével van gondja legbelül, nem a nemével. Testképzavaros és figyelemhiányos kamaszként én is akartam lány lenni, sokkal szebbnek tartottam őket és úgy éreztem rájuk jobban oda figyelnek. De már kinőttem.
2023. márc. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!