Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tizen-, huszonévesek, nektek...

Tizen-, huszonévesek, nektek mivel szokott telni a március 15.-e? Mennyire érdekel ez az ünnep titeket?

Figyelt kérdés
2023. márc. 15. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem érdekel, soha nem is érdekelt. Legalább egy nap amikor nem kellett suliba vagy dolgozni menni.
2023. márc. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Azt gondolom, hogy Petőfiék forognak a sírjukban, mert a főni kiszolgálja azt a hatalmat, akik leverték 49-et, halomszámra vitték el a Monarchia katonáit az első világháború alatt Szibériába, akik végig erőszakolták Magyarországot 1944-45 között és akik leverték 56-ot.
2023. márc. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5%
azt se tudom mit ünneplünk ilyenkor, de legalább nem kell suliba menni
2023. márc. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%
Nem érdekel,döglök
2023. márc. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sose érdekelt igazán, bár amíg gimnazista voltam, addig mindig szívesen részt vettem az ünnepi program megszervezésében. Az egyetem alatt vagy otthon pihentem, vagy a barátaimmal találkoztam.

Most, hogy külföldön élek, már nem érint a dolog, hiszen itt semmi jelentősége nincs a mai napnak. Tavaly mondjuk kitűztem a korkárdámat a kabátomra és vicces módon bele is botlottam néhány másik magyarba, de ennyi.

24/N

2023. márc. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Mennyire érdekel? - semennyire, ugyanolyan nap mint a többi
2023. márc. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#2 Petőfi azért is forog a sírjában mert a Cenzúra TV neve M2 Petőfi.

[link]

2023. márc. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
29%

Kamasz koromban ilyenkor egész nap daráltam az ellenfeleket valami kemény mmorpgben. Sose voltam ünneptartó, már ovodásként se. Az igazi ünnep az élet. Ez csak egy kitalált ok, hogy ne keljen suliba/munkába menni.


(Nekem ilyenkor is van meló( szabad döntésemen múlt)).

2023. márc. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!