Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy ne kapcsoljam hozzá...

Hogy ne kapcsoljam hozzá ezeket a tulajdonságokat?

Figyelt kérdés
Soha eddig nem jártam még így, de megtetszett egy sokkal (10+ év) idősebb hapsi. Úgy igazán külsőleg nem tetszik, viszont egyszer nagyon udvarias volt velem, ami nagyon szimpatikus volt nekem. Tudom, hogy nem kellene egy szimpla illemtényezőt így túlbonyolítanom, de már késő. Azóta kiderült, hogy nagyon tanult és értelmes, egy tipikus rendes pali. Őszintén számomra elég rémisztően sok ez a korkülönbség, úgyhogy nem szeretnék nála kezdeményezni vagy bevágódni, annál inkább kiábrándulni belőle. Valójában lehet, hogy nem is ő tetszik, hanem a tulajdonságai. Nem tudom, ennek van-e bármi értelme, de az biztos, hogyha napközben találkozunk, akkor utána mindig jobb lesz a kedvem. Hogy szüntessem meg az érzéseimet iránta?

2023. márc. 16. 15:36
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Terápiában gyerekkortól fel tudod dolgozni a traumáidat, az is kiderül milyen érzéseket vagy azoknak hiányát, szükségleteket vetítesz most erre a palira.
2023. márc. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!