Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kerül elő kb fél évente...

Miért kerül elő kb fél évente mióta szakítottam vele ? Miért kell így viselkedni ?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron meg kértem,hogy felejtsen el és ne keressen többé !!! Erre tegnap az egyik társkereső oldalon elő bunkkant, rá kérdeztem ,hogy mit akar ! Már egyszer szakítottam vele,mivel nem vagyok hülye ,nagyon sokszór próbált hazudni,de nem tudott így még gyorsan ki tettem . Váltottunk pár szót,közöltem én ki költöztem végleg külföldre ...ő pedig ,hogy tönkre ment a vállalkozása (erről hazudozott nekem mindig,észre vettem ,hogy nem úgy megy ahogy kéne ) mókus kerékben van és csak szenved ... ezt addig nem közölte amig nem mondtam neki ,hogy kint vagyok és nagyon jól megy a dolgom.... annyit még hozzá fűzött ,hogy őt is hívták ki németbe stb... és itt meg szakadt ismét a komunikáció. Miert jó ez egy 40 éves felnőtt férfitól ? Mire jó ez a viselkedés ? ????
2023. márc. 16. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

Bizonyára nem tud túllépni a kapcsolatotokon. Emészti a dolog, de nem tud másmilyen lenni.

Talán az lenne a legjobb, hogy ha ír neked, nem reagálnál semmit, semmilyen oldalon, sehol.

2023. márc. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező tiltsd le minden honnan és még hogy ha valahogy meg is keres koptasd le ne is állj vele szóba
2023. márc. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Megesik az ilyesmi. Elutasitod vagy nem irsz vissza es ennyi 🤷
2023. márc. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se reagálj. Ha nagyon kellemetlen ez már neked, említsd meg neki, hogy feljelented zaklatásért, és magadnak mentsd le az üzeneteit.

Nem kívánom persze, hogy erre legyen szükség.


40 éves, talán érzi, hogy nincs olyan nagyon sok lehetősége már jól működő kapcsolatot kialakítania, pláne, ha ő ilyen; nehéz lehet ezen túllépnie.

2023. márc. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
agyon szépen köszönöm !
2023. márc. 17. 09:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Félévente szakít vele valaki, és mivel épen nincs más, nálad is próbálkozik.
2023. márc. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!