Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki ha nem érdekel a szex?...

Ciki ha nem érdekel a szex? 25 éves nő vagyok.

Figyelt kérdés

Egy kicsit sem

25/N



2023. márc. 16. 19:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
18%
Igen, ciki.
2023. márc. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
43%
Ez még nem lenne ciki. Még az sem lenne ciki, hogy ti, nők nagyon sokan vagytok így ezzel. A ciki az, hogy minket, férfiakat meg nagyon érdekel, de mivel titeket nem, ezért nem tudjuk kielégíteni az érdeklődésünket.
2023. márc. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
69%

Engem sem érdekel már. 28N


Nem vagy véletlenül aszexuális?

2023. márc. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
53%

Ha mondjuk ciki lenne…ebben a hulladék világban te adnál másnak a véleményére ?!:d


Engem mindenki sároz mert néha füvezek…olyanok is akik kusznak másznak a piától mondanak el mindennek…ha ő véleményükre adnék :d de jó is lenne nekem.


Ha nem érdekel ez van..nem te vagy az első.

2023. márc. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
21%

Ha nem érdekelne, akkor nem írnál ki róla kérdést.


Engem se érdekel a biokémia, nem is irkálok ki róla kérdéseket.

2023. márc. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%
Nem ciki. Ráadásul ha nem hangoztatod, akkor még csak nem is fog róla tudni senki.
2023. márc. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
Úgy alapvetően engem sem érdekel. 28N
2023. márc. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
79%

Nem ciki.

Amúgy nincs nagyon sok nő így ezzel (ha ezt tapasztalod, az azt jelenti, sz*r vagy az ágyban, és veled nem érdekli őket tovább, úgyhogy én a helyedben ezt nem hangoztatnám :) ), és arról a sztereotípiáról is le kéne szokni már, hogy minden férfi 0/24 csak d*gni akar.


Egyébként kérdező, ennek hormonális vagy trauma oka is lehet, de akkor sincs semmi gond, ha csak szimplán ilyen vagy.

2023. márc. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
92%

Az a ciki, ha úgy csinálja valaki, mint az egyik exem, hogy szó sem volt ilyesmiről majd pár hónap után semmi szex hónapokon át utána meg veszekedések stb. A másik meg csak néz és szenved, hogy most mi van...


Alapból meg szerintem senkit nem érdekel, hogy egy idegent érdkeli-e vagy sem a szex.

2023. márc. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
74%
Ha lenne valaki, akibe beleszeretnél, akkor érdekelne a vele való szex is. Szerintem az a ciki, amikor valakit csak úgy általánosan a szex érdekel, és az aktuális partnere csak egy eszköz ennek elérésére.
2023. márc. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!