Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha tróger alakok...

Mit tegyek ha tróger alakok kötekednek velem a belvárosban mostanában szinte naponta?

Figyelt kérdés
A szituáció általában úgy történik hogy elég sokat mászkálok a belvárosban, ezek is sokat vannak ott valószínűleg ilyen lecsúszott csöves féle alakok, és eléggé megbámulnak néha. Ami engem könnyen felhúz, és elkezdek mutogatni nekik úgy hogy belecsapok egyik kezemmel a másikba meg mondom halkan hogy mit nézel vagy ilyeneket. Aztán még nekik áll feljebb jön a keménykedés hogy "kinek beszélsz hülyegyerek", meg látszik rajtuk, hogy kis híján nekem támadnak. Előbb-utóbb úgy érzem arra is sor kerül. De tényleg nagyon megbámulnak főleg most egy ideje, ami engem nagyon irritál. Mit kéne tenni? Jogosan ilyenek?
2023. márc. 18. 13:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Szedd be a nyugtatódat, mielőtt a belvárosba mész.
2023. márc. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%
Esetleg viselkedj normálisan. Persze, hogy beléd kötnek, ha provokálod őket.
2023. márc. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%
mondjuk ne ronts a helyzeten mutogatással. ha így is neked akarnak menni, csak a fejét üsd. teljes erőből
2023. márc. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
De hát ha úgy bámulnak mint egy földönkívülit mit tegyek?
2023. márc. 18. 13:11
 5/21 A kérdező kommentje:
És nem csak beképzelem, tényleg bámulnak még utánam is néznek meg mutogatnak rám ha többen vannak
2023. márc. 18. 13:12
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
De akkor mi van, ha bámulnak? Miért nem vagy képes szó nélkül hagyni és elmenni mellettük?
2023. márc. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Mert zavar. Mást is zavarna
2023. márc. 18. 13:21
 8/21 anonim ***** válasza:
94%

Engem nem zavar, 35 éve nem jött nekem senki. De majd egyszer tényleg neked megy valaki. Hogy miért?


"elkezdek mutogatni nekik úgy hogy belecsapok egyik kezemmel a másikba meg mondom halkan hogy mit nézel"


Pontosan ezért. Ez ugyanis már provokáció. Nem is értem, miért vagy felháborodva, ha tulajdonképpen ezzel te kezded a kötekedést.

2023. márc. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne provokáld őket!!!
2023. márc. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
De minek bámulnak?
2023. márc. 18. 13:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!