Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi bámulnivaló van egy sportol...

Mi bámulnivaló van egy sportoló emberen?

Figyelt kérdés
Mikor kint futok, mindig megbámulnak. Van aki szinte tátott szájjal követ végig amíg lát. Teljesen átlagos futóruhában futok, nem lila a hajam stb., semmi estrém dolog nincs, ami miatt bámulni kéne. Két lábam van. Évek óta zavar ez, hogy nem értem miért bámulnak.
2023. márc. 21. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Nem körülötted forog a világ.
2023. márc. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%

Ha azt írom hogy a segge, akkor le leszek pontozva??


(Mert egyébként az. Jó nő vagy, megnéznek, ennyi.)

2023. márc. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

2-es, és ha a kérdező pasi? :-D


Kérdező, biztos, hogy nem csak beképzeled ezeket? Egyébként én az idősebb sportolókat szoktam elismeréssel megnézni, amikor egy idős ember fut, vagy elmegy egy 20km-es teljesítménytúrára, de ahol lakom, a lépcsőházban van két idős nő, akik rendszeresen nordic walkingoznak. Sajnos az én családomban nem az a minta az idősebbek körében, nem is nagyon értékelik, hogy én mozgok.

2023. márc. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Bennem is felmerült már ez, hogy a seggemet nézik, mert leggingsben futok. Oké, ez férfiak esetében még érthető is lenne, na de a nők miért néznek?
2023. márc. 21. 13:30
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem csak beképzelem. Mivel azt is észreveszem, ha valaki nem bámul meg egyáltalán, mintha ott sem lennék. Az sokkal komfortosabb. De a többség megbámul.
2023. márc. 21. 13:31
 6/10 anonim ***** válasza:
19%
Lehet, hogy azt nem értik, hogy hogy nem fázol, miközben ők vastag öltözetben vannak. :-)
2023. márc. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%
Biztos csak túl szép vagy :D
2023. márc. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Üldözési mániának hívják ezt.
2023. márc. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%
Lehet csak én vagyok így vele, de én szinte automatikusan ránézek valakire aki nem a megszokottan sétál, hanem fut, ugrál, táncol stb. minden extra gondolat nélkül :D
2023. márc. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oké, de itt nem arról van szó, hogy rámnéz és megy tovább, hanem szó szerint bámul. Azt hittem mostanra megszokták már, hogy van aki sportol. Én a környezetemben egyre több egészségtudatos embert látok, nem kirívó, ha valaki sportol. Sokan futnak, én mindennap találkozom minimum 10 másik futóval, mikor kint vagyok. Tehát nem ritka dolog.
2023. márc. 21. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!