Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Túl őszinte vagyok az emberekk...

Túl őszinte vagyok az emberekkel, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom, annak is kell lenni, de voltak ebből már konfliktusaim. Másik meg, hogy sok olyat is elmondok így, amihez amúgy semmi közük nem lenne. Sajnos ösztönösen ilyen vagyok, nem találom az arany középutat, mert ha nem ilyen vagyok, hogy nehogy baj legyen, akkor kimért, zárkózott vagyok.
2023. márc. 21. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Ismerős :D Sokszor én is túl sokat kiadok magamból. Pedig már tudom, hogy szinte mindig visszaélnek vele. Ezért sokszor inkább nem mondok semmit sem.

Csak az arany középút marad. Gyakorolni kell. Illetve meg kell válogatni, hogy kinek mit mondasz el. Nem kell egy ismerőssel olyan közvetlennek lenni, mint a legjobb, legközelebbi barátokkal.

2023. márc. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem túl őszintének hívják, hanem naivnak, fecsegőenk.

Az őszinteségeden (azaz, hogy igazat mondasz-e) ne változtass. Azt viszont érdemes begyakorolni, hogy nem-baráti közegben csak a kérdésre válaszolj, illetve annyi infót ossz meg ami legjobb tudásod szeirnt szükséges a másiknak az adott téma megítéléséhez.


Mások és a saját magánéletéről meg simán ne beszélj és ennyi.

2023. márc. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!