Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi szeretet kaptál eddigi...

Mennyi szeretet kaptál eddigi életed során, illetve kapsz másoktól a jelenlegi életedben?

Figyelt kérdés

#szeretet, szeretethiány
2023. márc. 21. 18:13
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm 10-es a hozzászólásod. A válaszadók hozzászólásai alapján, úgy látom ez elég ritka hogy valaki ennyi szeretet kapjon másoktól és akiben ennyi szeretet összegyűljön. De talán így meg tudod osztani másokkal, akik nem kaptak semmi szeretet vagy csak nagyon keveset.
2023. márc. 21. 18:51
 12/25 anonim ***** válasza:
56%

A magyar társadalom nem sokat kapott. A nagyobb része sajnos. Azért tartunk itt. Ez a mérhetetlen agresszió, okoskodás, megmondás, integrálatlan düh, ami a magyarokban van, mind onnan indul, hogy nem kaptak szeretetet. És emiatt a mélyen lévő szomorúság átalakult bennük.

Nagyon örülök, amikor pszichesen rendben lévő emberrel találkozok. Kevés van.

2023. márc. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
40%

#9


Úgy értem, hogy ebben a világban, amelyikben mi most létezünk és érzékelünk. Keress rá, hogy "multiverse theory".

2023. márc. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm 12-es a hozzászólásod és Neked is 13-as hogy válaszoltál. Köszönöm rákeresek, bár 1-2 dolgot már olvastam a multiverzumról. Csak nem értettem teljesen te hogyan érted hogy "ebben a világban". De így akkor már jobban értem.
2023. márc. 21. 19:15
 15/25 anonim ***** válasza:
Az alapvető szeretet mindig is megkaptam, de néha kevésnek éreztem. A mai fejemmel már nem érdekel mennyit kapok, tudom hogy én(és a kommentelők nagy része) értékes és szeretetre méltó.
2023. márc. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
45%
Amit ma kapok, az nem sok, bár én sem adok sokat.
2023. márc. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm GhostWolf és Neked is 16-os a válaszaitokat.
2023. márc. 21. 20:02
 18/25 anonim ***** válasza:
Húszéves korom előtt keveset, és amit kaptam, nem tudtam értékelni, azóta viszont sokat, mintha a veszteségeimet kárpótólná.
2023. márc. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
18-as, köszönöm a válaszod. Ez egy jó irányban történő változás.
2023. márc. 22. 13:22
 20/25 anonim ***** válasza:

A szüleim kétségkívül szerettek és szeretnek, illetve anyai nagyim is, bár szegény már nincsen köztünk. Viszont.. a mama tudta a leginkább ezt kifejezni, illetve úgy, ahogy nekem szükségem is volt rá; messze tőle kaptam a legtöbb kedves szót, dicséretet és bátorítást, ölelést. A szüleimnél ez jóval ritkábban fordult, sajnos, elő.

A jelenlegi életemben azért már egy fokkal nyitottabbak ilyen téren a szüleim; vizsgák előtt már kapok ölelést, kérés nélkül, ha valami sikerélményem van, rögtön dicsérnek, szóval ilyen téren jobb a helyzet. Viszont ezt is kevésnek élem meg, szóval elég erős szeretethiányom van :c

Régen sok szeretetet adtam másoknak, de 1) saját magamnak nem maradt, 2) nagyon töredékét kaptam csak vissza csupán.

2023. márc. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!