Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Találkoztatok már olyan...

Találkoztatok már olyan emberrel, akihez nagyon illett a keresztneve?

Figyelt kérdés
Nekem többen is mondták már, hogy mennyire illik hozzá a nevem, de sose értettem, hogy mire mondják ezt.

2023. márc. 21. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ennek az ellenkezőjére volt példám. Az oviban volt egy ikerpár, Lili és Zoé. Nekem valamiért a Lili szőke asszociációkat hoz, a Zoé meg jóval sötétebbet. Hát ezt a két kis boszorkányt meg pont fordítva nevezték el. Mindig úgy éreztem, hogy összekeverte anyuka a gyerekeket, és képtelen voltam elsőre eltalálni a jó nevet.
2023. márc. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Dzsenifer
2023. márc. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem egy alkeszt. Ivónak hívták. Na, hozzá tényleg illett a neve.
2023. márc. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pl Dani vagyok, és találkoztam már néhányszor olyannal, aki ránézésre egy Dani, és tényleg az volt. De ennél többször van az, hogy az ilyen nevűek kinézetre nem Daninak tűnnek
2023. márc. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, Maja (szőke haja van) = maja a méhecske
2023. ápr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!