Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Annak mi az oka ha tőlem kis...

Annak mi az oka ha tőlem kis apróságok miatt fordulnak el az emberek?

Figyelt kérdés

Szóval nem az van mint másoknál hogy a másiknak valami komoly dolgot kell ehhez elkövetni.

Ilyen kis apró dolgok miatt is elfordulnak minthogy túl sokat írok, nincs közös téma, csúnyán beszélek néha, írok valami durva vagy trágár dolgot egy számára amúgy akár tök ismeretlen személyre, meg ilyesmi


2023. márc. 23. 04:28
 1/10 A kérdező kommentje:
És onnantól szóba se állnak velem főleg írásban nem
2023. márc. 23. 04:29
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Az az oka, amit felsoroltál.
2023. márc. 23. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem gondolnám ezeket apróságnak. Én épp egyiknap pattintottam le valakit, mert állandóan dumálni akar velem, ráadásul rengeteget beszél. És még csak nem is érdekli, hogy engem érdekel-e a mondandója, csak mondja és mondja... Úgyhogy lepattintottam szegényt.


A közös téma hiánya is elég barátsággyilkos, ahogy a mások köpködése is. Számomra legalábbis. Én tökéletesen megértem, hogy mások miért dobnak téged. Mi sem lennénk barátok. Viszont ettől még találhatsz valakit, aki szereti a szófosó, másokat a hátamögött fikázó embereket.

2023. márc. 23. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a privátban feltett kérdésedre a válaszom: igen.
2023. márc. 23. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ami számodra apróság az más számára meg nagy dolog. Nem mindenkinek ugyanaz az értékrendje mint neked.
2023. márc. 23. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy abban a közegben, ahol vagy, ott ezek nem nyerők, nem jönnek be sokaknak, ezért távolodnak el tőled. Igyekezz alkalmazkodni hozzájuk, és legyél jobb.
2023. márc. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Megbántod a másikat ezekkel nem vagy rájuk tekintettel
2023. márc. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

"írok valami durva vagy trágár dolgot egy számára amúgy akár tök ismeretlen személyre, meg ilyesmi"


Gondolom itt elsősorban női nemre célzol.. szerintem egy nőnek az elég nagy red flag, ha egy férfi neki szidja az esetlegesen volt barátnőt vagy az olyan nőket akik elutasították korábban. Sokat elmond az ilyen egy emberről.

2023. márc. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"nincs közös téma"


Bocs, de nem tudom, hogy lehetne beszélgetni valakivel, akivel nincs közös témánk. Vagyis de, tudom, nekem is van ilyen ismerősöm, ő elvárná, hogy hallgassam meg, amit a legújabb mobiltelefonokról hadovál (engem cseppet sem érdekel a téma), és ő sem érti, miért nem akarok vele esténként órákig irkálni.

2023. márc. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A felsoroltakat nem igazán hívnám "apróságnak". Az offline életemben sem szeretem, illetve bírom sokáig hallgatni, amikor mások szapulnak nekem valakit. Online pedig még ennyire sem bírom az ilyen helyzetet; nagyon nem szeretek lelki szemetes lenni. Voltam már, nem is egyszer, de elég volt. Arról nem beszélve, hogy ez a magatartás nem tűntet fel téged túl jó színben.

Ha a csúnya beszéd alatt káromkodást kell érteni, ami ráadásul elég sűrűn "színesíti" a mondandót, nekem kifejezetten igénytelenül hat. Nemtől függetlenül.

A közös téma hiánya pedig nem kicsit ront a beszélgetésen, teszi azt teljesen vontatottá; egy beszélgetés akkor az igazi, ha minden fél kellően részt tud benne venni.

A túl sok írás pedig nagyon fárasztó tud lenni, főleg, ha a másik fél el is várja tőlem, hogy azonnal/nagyon hamar visszaírjak. Nekem sokszor nincs annyi energiám, kapacitásom, időm, hogy ilyenekre rövid időn belül vissza tudjak írni.


Igazából.. ezek külön-külön sem mindig festenek túl jól, viszont, így, egyben, nagyon nem jó képet adnak.

2023. márc. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!