Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan törhetnénk ki a nyomorból?

Hogyan törhetnénk ki a nyomorból?

Figyelt kérdés

Nem akarok feleslegesen sokat írni, ezért röviden:

- Lepukkant vályogházban lakunk.

- A szüleimnek 8 általánosa, nekem érettségim van.

- Rossz anyagi körülmények között élünk.

- Nincs jól kereső munkahelyünk.


Szeretném, ha a szüleimmel nem az ország legrosszabb megyéjében egy kis településen laknánk, hanem egy normális városban, ahol több munkalehetőség is van. Hogyan lehetne ezt kivitelezni? Félnek belevágni új dolgokba a szüleim.



2023. márc. 23. 16:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Keress jobban fizető munkát.
2023. márc. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%
Programozni megtudsz tanulni az internetről. Pár év alatt meglehet tanulni egész jól. Programozói állások általában teljesen home officeban vannak és sokuk fél millió nettóból indulnak.
2023. márc. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
El kell venned néhány online tanfolyamot. Vannak még ingyenesek is. A programozás mellett ez lehet marketing, közösségi hálózatokkal való munka is
2023. márc. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid dolgoznak? Te milyen munkát végzel?
2023. márc. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%

Akit ismerek es igy kezdte hogy alkoholista apa, elnyomott anya, ő lyukas cipőben járt iskolába kitanulta a hegesztest de azt profin. Többfélét is awi co stb. Mindent becsülettel es profin csinált. Kulfoldon is dolgozott aztan ujra itthon es feltették csopveznek.

A lyukas cioős gyerekkora miatt ma 50 ezres cipőket vesz magának. Saját lakása mindene megvan.

A szorgalom becsület vezette ki az egészbol.


(A szülei időközben elváltak. Annyi lett csak az egész hátulütője hogy olyan smucig önző is lett hogy sem édesanyját sem testvéreit nem segíti-de ez az egész családra jellemző és még a párját családját sem.)

2023. márc. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%

*Amugy nem is egy ilyet ismerek akik szegeny szükőkkel kezdték szinte éhezve, pl apa is ilyen, ma 3 nagyvállalat vezetője ill alapítója, és mezőgazdaságban kezdte pedig fiatalként.

Rá is a szorgalom becsület kitartás jellemző.

Meghát férfiagyak és racionalitás is, és erős jellem is

2023. márc. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
39%
En kimentem kulfoldre, gyujtottem egy kis lovet aztan Pestre koltoztem. Csinaltam egy 9 honapos szakacssulit es most napi 30-35ot keresek vele
2023. márc. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%

"olyan smucig önző is lett hogy sem édesanyját sem testvéreit nem segíti"


????


A lóf*sz segítene egy olyan sz*r anyát, aki képes egy alkoholistának gyerekeket szülei, rákényszerítve ezzel őket is a nyomorra. Meg ne köszönje külön, hogy elcseszték a gyerekkorát?

2023. márc. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%
Az anyja egy jólelkű szelíd asszony. A gyerekeket is voltaképp ő nevelte fel hogy megallják a helyuket az életben is es párkapcsolatra is alkalmasak. Mert hogy nem az apjuk az biztos.
2023. márc. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
32%
*Nem az utca nevelte fel őket hanem az anyjuk becsuletes szorgalmas emberekké.
2023. márc. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!