Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lassan 2 éve járok egy családh...

Lassan 2 éve járok egy családhoz takarítani, hetente kétszer. Nyáron én is a gyerekemmel szeretnék több időt tölteni. Hogy értetnétek meg ezt a másik családdal?

Figyelt kérdés

Amíg tart a gyerekem nyári szünete, visszább akarom venni a délutáni takarítasokat 8 órás munka mellett megyek a másik házhoz takarítani.


És nekem a nyári hónapok azok, amikor hazaérek időben.

Vidékiek vagyunk, falun élünk a gyerekm iskolája pedig 30 km-re van.

És én hiába végzek 14 órakor, azokon a napokon is, amikor nem megyek a családhoz takarítani, 17 órára tudok csak hazaérni a gyermekemmel (neki még kötelező a napközi, 15.30-tól hamarabb nem tudom elhozni suliból). És sajnos távolsági busszal közlekedünk.

Már belefáradtam hogy a másik családhoz kétszer járjak, és arra a döntésre jutottam, mivel nekem néha az idő többet ér, mint a pénz, nyáron visszább veszem a plusz munkát.


De tudom nagyon jól, ezt a másik család nem fogja megérteni (legfőképp az Anyuka).


2023. márc. 28. 08:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Nyilván ha nyáron nem mész akkor majd keresnek mást. Ha meg mész akkor meg nem keresnek. Olyan nincs hogy akkor mész mikor kedved van.
2023. márc. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Közölni kell. Nem engedélyt kérni.


"Nyáron nem tudok csak heti 1-szer jönni."


Max keressen mást.

2023. márc. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Kedves Első válaszoló. Már miért ne lenne olyan, hogy akkor megyek mikor kedvem van?

Fél évig heti 1* jártam. Majd rám erőltették a heti 2 délutánt. Mert mindig panaszkodik nekem az anyuka hogy neki soha semmire nincs ideje. Belementem. Csak igy meg a g!erekemtől veszem el az időt. Mert nekem heti 1 délztán is elég lenne anyagilag.

Már lassan bebiszitterkedést is elvárja tőlem másik anyuka.

Nem hivatalos munka ez, ha megyek megyek, ha nem nem. Én is mondhatok talán NEM-et!


Csak ő ezt nem fogja megérteni. Ahogy kiismertem már a majd' 2 év alatt, majd alkudozik velem...

2023. márc. 28. 08:43
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Alkudozni lehet,ha erős jellem vagy. Ne engedj!
2023. márc. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

"Én is mondhatok talán NEM-et!"


Mi tart vissza egy nagy NEM kimondásától?

2023. márc. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondj nemet.Ha nem tetszik neki, és elküld emiatt, saját magával tol ki,mert heti egyszer sem lesz takarítva.Nem olyan könnyű hirtelen találni egy megbízható embert, akit beengedhet az otthonába és jól is dolgozik.Ne hagyd magad, szerintem keress magadnak egy másik családot, aki nem akar ennyire kihasználni.
2023. márc. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20%
ha az én takarítónőm találná ki hogy nyáron nem jönne dolgozni de amúgy meg igen én keresnék másikat...
2023. márc. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
7# Keress!
2023. márc. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
41%

"7# Keress!"


Keresnék is, nem tudom mi ezen a bonyolult. Ez egy szolgáltatás ami ha hiányos akkor nem megfelelő. Te is másik fodrászt keresnél ha nyáron nem akarná megnyírni a hajad.

2023. márc. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%

Mit problémázol...bejelented, hogy ettől a dátumtól csak heti 1x tudsz jönni és ezen nem tudsz változtatni.

Rendben???


Ha igen, megbeszéltétek.

Ha nem oké, akkor addig jössz vagy most ennyi akár.


Hol itt a gond?

2023. márc. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!