Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy bírjam elviselni hogy...

Hogy bírjam elviselni hogy folyamatosan zaklatnak a buszon, ha meg megpróbálok fellépni ellene még nekik áll feljebb?

Figyelt kérdés
Itt a lakhelyem és a közeli város közötti buszokon, főleg azon ami szembe fordított meg négyes ülésekkel van tele. Utóbbi időkben nagyon kifogtak engem a helybéliek valamiért, buszon meg akárhova állok, ülök, mindig látom hogy van aki engem figyelgessen végig egész úton. Két lehetőség van, vagy nem törődök vele de ez elég nehéz, mert hihetetlenül bosszant. Vagy elkezdek mutogatni, az öklömet pl. de akkor meg még nekik áll feljebb, elkezdenek magyarázni hogy á mit csinál ez a gyerek ott mindjárt pofán b*szom, mit mutogat ez meg ilyenek, összesúgnak a hátam mögött, és méginkább figyelnek. És nem csak beképzelem, tényleg nagyon figyelgetnek engem. Hónapok múlva meg lesz a jogosítványom, de addig hogy bírjam még ki ezt a bolondokházát?
2023. márc. 29. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tehát... néznek? Ez a zaklatás, hogy néznek?

Nem vagy kicsit paranoiás?

2023. márc. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mást is zavar ha valaki folyamatosan bámulja nem csak engem
2023. márc. 29. 16:46
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha nem is zaklatás akkor is nagyon bosszantó
2023. márc. 29. 16:46
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

"Vagy elkezdek mutogatni, az öklömet pl. "

Ne provokáld az embereket. Ezek után valószínűleg nem bámulnának alapból, de olyan a viselkedésed ami miatt felhívod magadra a figyelmet (miután bemeséled magadnak hogy veled foglalkoznak, miközben a tömegközlekedésen tipikusan mindenki bámul ki a fejéből vagy bele van bújva a telefonjába, füle bedugva zenével hogy véletlenül se kelljen senkivel kommunikálni), majd utána azon háborogsz hogy miért néznek. És ezek után még fenyegetően is viselkedsz, hátha egyszer sikerül belehajolni egy késbe, mert egy másik bolond is azt hiszi hogy balhézni akarsz.

2023. márc. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Tipikus helyi bolond, aki integet meg öklével fenyeget random embereket a buzon. Nagyon para.
2023. márc. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Én se szeretem, ha néznek, rosszul esik, de ez még nem zaklatás...

Találd meg a lelki békédet, mert van egy olyan gyanúm, hogy eddig még nem sikerült.

2023. márc. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szemezz velük, hátha még jól jön a barátságuk a kaptárban.
2023. márc. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

"Mást is zavar ha valaki folyamatosan bámulja nem csak engem"


Engem pl. nem zavar. Nyugtázom, hogy "legalább láttál ma valami szépet, B+", majd folytatom a táj bámulását, vagy az olvasást, vagy bármit.

Itt veled van a probléma, hogy így reagálsz arra, hogy... néznek? És erre tényleg elkezdesz agresszívan gesztikulálni? Rettegek a naptól, mikor neked jogsid lesz, és rászabadítanak az utakra ezzel a mentális állapottal. Kérlek, tedd meg magadért és másokért, hogy legalább elbeszélgetsz egy pszichológussal.

2023. márc. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!