Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A csalók többsége lengyel...

A csalók többsége lengyel vagy lengyel nevekkel élnek vissza? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Biztos veletek is megesett, hogy a Jófogáson, a Facebook marketplace-en vagy máshol jelentkeztek csalók, akik helytelen magyar nyelvtudással próbálnak pénzt kicsalni.

Tavaly jelentkeztek egy termékért. A személy először szépen írt magyarul, mikor írtam neki, a válaszában láttam, hogy már nagyon furcsa volt a megfogalmazása, ráadásul kérte az e-mail címemet, ami gyanús lett nekem és egyből le is tiltottam. Utánanéztem a FB-n: lengyel neve volt és szolnoki lakosnak adta ki magát. Unokatesóm mondta, hogy neki is írt egy lengyel nevű csaló helytelen magyarsággal.



2023. márc. 30. 20:05
 1/1 anonim ***** válasza:

A név teljesen random, van mindenféle, igazából nem lepődnék meg ha lenne egy random névgenerátor ilyenre:D

A nyelvhelyesség meg simán Google Translate. Ha nem angolról fordítják magyarra, akkor kimondottan sok hibát tud ejteni, de még ha angolról is van fordítva, akkor is simán tud magyartalan lenni.


Szóval nemzetre való következtetés jóformán esélytelen.

2023. márc. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!