Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hova tegyem a viselkedését,...

Hova tegyem a viselkedését, szerintetek mit kezdjek a helyzettel?

Figyelt kérdés
Régen ismerkedtünk, egy ideig, az elején megmondta neki én kellek, annyit feleltem hogy hogyan kellhetnék neki ha nem is ismer, innentől összejártunk barátilag inkább mert sosem lépett felém úgy, de mindig akart velem találkozni, aztán annyiban maradtunk hogy megírtam neki hogy ne keressen, ne írjon többet mert nem nyílt meg nekem soha úgy igazán, volt hogy elsírta magát előttem többször de sosem mondta el hogy miért, nem árult el magáról soha semmit, minden nap írt megkérdezte mi van velem, de nem nagyon akart visszafelé válaszolni, viszont ha nem írtam akkor behisztizett.. szóval ezért leépítettem, mert nem értettem a viselkedését, de a napokban bejelölt újra ismerősnek.. de nem írt. Szerintetek mit szeretne? Miért viselkedik így velem..?
2023. márc. 31. 12:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen kérdéseket tettél fel neki, amikre nem volt hajlandó válaszolni?
2023. márc. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Semmire nem akart, nem akart magából megosztani soha semmit, nem válaszolt azzal kapcsolatban sem hogy hogyan telt a napja, két-három szóban maximum, családjával kapcsolatban csak annyit mondott hogy nem értem mi a helyzet nála, de sosem ment részletekbe…

Azért nem válaszol mert ő ilyen címmel” de azért kereste a társaságom.. folyamatosan…

Nem tiltottam le, soha senkit nem szoktam, úgy vagyok vele ha akar valamit majd leírja… de így hogy legutóbb megkértem ne keressen és nem írt mégis bejelölt nekem furcsa..

megérne egy kérdést mit szeretne? Vagy hagyjam?

2023. márc. 31. 14:31
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez rajtad múlik. Nem ismerem az illetőt, így nem tudom mik lehetnek a szándékai. Találgathatnék, hogy csak testi dolgot akar, esetleg személyiségzavaros, vagy egyszerűen rossz a családi háttere, esetleg túl sokszor "égette meg magát" a korábbi ismerkedései során és azért nem mer magáról beszélni. Gyakorlatilag hiába közölted vele, hogy semmilyen formában ne keressen, de ennek ellenére most mégis bejelölt. Ami engem illet, csak azoknak szoktam írni, akik válaszoltak a korábbi üzenetemre. Ha azt látom a facebook-on, hogy én írtam utoljára, akkor nem írok az illetőnek, amíg nem válaszol. Esetleg le is tiltom, ha nem egy közeli barátról van szó. De tény, hogy én sem vagyok százas, évekkel ezelőtt felhagytam az ismerkedéssel, mert elegem lett belőle, hogy több negatív dolog volt a párkapcsolataimban, mint pozitív. Talán nem a megfelelő embereket választottam, de már nem érdekel, feladtam. Jobb nekem egyedül.
2023. márc. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, visszaigazoltam és leírta hogy sokszor vagyok a gondolataiban, mert csúnyán bánt velem, pedig én foglalkoztam vele, sajnálja hogy ezt az oldalát mutatta, szeretné jóvátenni. Rendesen meglepődtem, szerintetek ez mit jelenthet? Újra akar velem ismerkedni, úgy hogy kapcsolatilag-? Vagy csak bántja a lelkiismerete… ha szeretett volna az elején sem bánt, nem igaz? Szóval itt már szerelem nem lehet..

3# szerintem nem szabadna feladni kudarcok ellenére sem, de át tudom érezni amiket megfogalmaztál.

2023. ápr. 1. 09:32
 5/12 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Jó kérdés. Egyszer előfordult velem, hogy csak azért írtam rá valakire, mert elnézést akartam kérni a viselkedésemért, amiből az én szemszögemből haverkodás lett, majd párkapcsolat(az ő szemszögéből eleve párkapcsolat), de az is rossz véget ért, ahogy a tucatnyi többi kapcsolatom is.
2023. ápr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5# szomorú, de érdekesnek tartom a lépésed, és bocsánatkérés után kerested a társaságát? Azóta nekem mindig ír.. mit jelenthet?
2023. ápr. 3. 21:34
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem volt szándékomban találkozni vele, de valahogy így alakult(olyan rég volt, hogy már nem emlékszem, hogy ki kezdeményezte és nem tartott tovább 2 hónapnál). Az, hogy írogat neked így, vagy úgy de azt jelenti, hogy érdekled.
2023. ápr. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Volt ilyen barátom,egy csomó energiát feccöltem abba hogy

ápoljam a lelkét,aztán szó nélkül lel lépett.

Kidobott pénz és energia az ilyen.Csak visszatart

abban hogy normális kapcsolatot találj..Normális

ember ne mviselkedik így,ha van lehetősége megragadja,

és megnyíilik ha valaki őszintén kíváncsi rá.Ez valamiféle

lelki zavaros emberke.Mint sokan.Ne legyél önkéntes doki,

nem lesz érte hála.

2023. ápr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy kérdésem lenne. Te mit akarsz tőle? Semmit, csak megsajnáltad, baratsagot, párkapcsolatot?
2023. ápr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

7# köszönöm, ő szeretne találkozni

Furcsállom..

8#köszönöm a tanácsot, elgondolkozok rajta..

9#barátságnak örülnék, párkapcsolatot én régóta szeretnék, de nem tudom mennyire lenne rá alkalmas, lehetséges kellene neki pár év hogy megérjen rá, érdekes egy felfogása van, mintha még sosem lett volna szerelmes, egyszer úgy fogalmazott hogy ő is szeretne párkapcsolatot, de mellette elfér egy nő….. így elgondolkoztam, ha konkrétan párkapcsolatilag ismerkednék vele, lehetséges egy ilyen mondat után hogy csak egy ideig tartana maga mellett…

2023. ápr. 5. 10:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!