Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon nagy probléma, ha egy...

Nagyon nagy probléma, ha egy pici gyerek nagyon nagy ésszerű álma nem válik valóra felnőtt korára?

Figyelt kérdés
Okos, jólelkű, csinos feleség, családi házzal, önálló élettel az álma. Nagy csalódás, igaz? Általánosságban kérdezem, ha már nem érheti el célját felnőtt korára, mert semmi nem teljesül belőle.

2023. ápr. 2. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én igazán nem értem a kérdést. Miért ne teljesülhetne?

De amúgy nekem az volt az álmom kiskoromban, hogy színésznő legyek. Nos, közöm nincs hozzá. Mégsincs problémám belőle. Tehát nem, nem lesz baja, ha nem válik valóra az álma. De ez teljesen értelmes és ésszerű álom, ahogy írtad.

2023. ápr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Che sará, sará = ahogy lesz, úgy lesz - mondja az olasz, és tényleg, fogalmunk sincs, mi fog történni velünk a jövőben.
2023. ápr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ezekért nem álmodozni kéne, hanem tenni.
2023. ápr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne érhetné el? Ez egy átlagos élet, na jó kivéve a saját családi ház ahhoz manapság nem kevés pénz kell, kivéve persze ha örököl.
2023. ápr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Minimálbéres szülők voltak. Nem korrekt munkahely, amit talált magának. Szerintem kibeszélte valakinek, nem megfelelő személynek, hogy mit szeretne felnőtt korára, mert magányos maradt.
2023. ápr. 2. 21:30
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

Nem értem az összefüggést, meg amit írsz...

Most felnőttről beszélünk vagy még gyerek?

A szülők keresete miben befolyásolja a gyerek keresetét?

Attól, hogy a szülei minimálbéresek neki lehet jól kereső munkája, ehhez csak tanulni kell, ami pedig ingyen van.

Azért meg neki kell tennie, hogy ne legyen magányos, egy kapcsolat nem lesz a semmiből csak úgy, nem fog besétálni a szobájába egy nő sem.

2023. ápr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os, ha elolvastad a kérdést tudhatod, hogy felnőtt emberről van szól. Minimálbérből nem lehet a tárgyi és tanulási feltételeket biztosítani a megélhetés mellett gyerekkorában. Manapság minden okosmobilon megy. Leírtam, hogy nem talált korrekt munkahelyet, amiből ez összejönne.
2023. ápr. 4. 08:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!