Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy beszélhet valaki idegen...

Hogy beszélhet valaki idegen nyelven álmában? Hol vannak erről leírások?

Figyelt kérdés
Latinul pl.

2023. ápr. 2. 22:55
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

*értelmes magyar szóra leforditja a latin fordító a mondatait.

Es gusztustalan a trollkodas meg törlésesdi!

2023. ápr. 3. 10:01
 12/23 anonim ***** válasza:
Nem trollkodok, komolyan kérdezem. De ez kb ufó kategória, mondják páran hogy hallottak már ilyet, viszont soha senki nem bizonyította (tudtommal). Én is mondhatnám, hogy amúgy a fogtündér vagyok, elhinnéd?
2023. ápr. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Nem ufo kategoria. Amit linkeltem ott is van wikin is megtaláltam a "xenoglosszia"-t amit a 2016 is gyk kerdésben javasoltak, csak ott halálközeli élményekhez társítják.

Mások meg álmukban beszélnek latint.

2023. ápr. 3. 10:07
 14/23 anonim ***** válasza:
Ahha, szóval megtaláltad mi az. Azt is megtaláltad, hogy nincs bizonyított esete?
2023. ápr. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Attól még nem kamu!

Elkezd álmában beszélni, a latin fordító meg szépen kidobálja a magyar megfelelőit.

Erről szerettem volna értekezni erre meg szétrollkodják.

2023. ápr. 3. 10:13
 16/23 anonim ***** válasza:
Továbbra sem trollkodás. Ha nem kamu fel tudod venni, es akkor még az emberiségnek is segítesz, mert az lesz az egyetlen bizonyított esete a xenoglossziának. De amúgy ha ezt megtaláltad akkor utánaolvashatsz, és megtudhatsz róla mindent amit akarsz/tudni vélünk.
2023. ápr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Csak a halálkozeli élmények leírását találtam a wikin.

A gyk-n amit linkeltem ott van szó arrol mikor álmukban beszélnek.

A kerdésem is erre vonatkozik hol vannak erről még leírások!

Mire odamentem volna a teloert megtalalom a hangrögzítőt elinditom vétel addigra már rég csend van.

2 mondata volt de jó hangosan. Es azt hittem hozzám szol és figyeltem.

Erre azok a mondatok.

Mint amikor rászolnak suliban órán hogy ne forogjon és igeri abbahagyja diktáljanak forduljanak vissza. Azota megtaláltam az utolsó szónak is a helyes jelentését másik latin forditóban van.

2023. ápr. 3. 10:25
 18/23 anonim ***** válasza:

A wiki nem mérvadó, ha kicsit tudsz angolul keress rá úgy, szerintem sokkal több leírást találsz. Bár okot biztos nem, mivel nem volt bizonyított esete, így nem tudták vizsgálni sem.


Olyan nem opció, hogy kirakod a hangrögzítőt egész estére?

2023. ápr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
76%
Ott bukott a dolog, hogy az "abbahagyom" nem úgy van latinul, ahogy az előző kérdesedben te fonetikusan leírtad. Szepperino, vagy mi a szart írtál.
2023. ápr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Azt mondta szeppiro!

Beirom hogy seppiro.

Egyből kidobja nekem azt hogy abbahagyom.

2023. ápr. 3. 10:40
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!