Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Főleg a kis keresetűektől...

Főleg a kis keresetűektől kérdezem! Hogy jöttök ki a bevételeitekből havonta?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk a háztartás havi bevétele 1 ember esetén kevesebb mint 250e, két-három esetén 400e, 4+ esetén 500e forint.

Mennyi a kiadásotok? Mennyit tudtok megspórolni?


2023. ápr. 6. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Kb semmit nem veszek magamnak,csak ami szükséges. Pl Se ruha, se csoki, se cigi, se alkohol. Semmilyen élvezeti cikk.


Máshogy nem lehet megoldani. Keresek másik melót de szinte lehetetlen találni olyat ami fizet is és a munka is normális.

2023. ápr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%

Szüleim adják hetente a pénzt, prosti heti 20k, kaja heti 10k + egyéb heti 5k.

Egész jól kijövök belőle, néha még marad is.

2023. ápr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem nem tudnak támogatni a szüleim. Sőt még én adok nekik pénzt ha tudok. Spórolni magamra nem tudok, ami kell azt nyilván megveszem de semmi több.
2023. ápr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Ezt valahogy soha nem értettem, hogy egy szülő miért vesz el/ fogad el a gyerekétől pénzt. A szülő feladata támogatni segíteni a gyerekét és megpróbálni elindítani az életben. Nem pedig azért csinálunk gyereket, hogy majd az tartson el minket. Bárki el tud menni még 60-70 évesen is 4 órában dolgozni valami egyszerű kisegítőnek, ha nincs elég pénze.
2023. ápr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én jelenleg gyakornok vagyok (tanár) és e mellett este órákat tartok, így keresek kb. 200-250 ezer forintot. Párommal élek albérletben, ami fejenként 85ezer. A kaja, hát arra nagyon oda kell figyelni, minden alapanyagból kb a legolcsóbbat eszem, de ügyesen főzök, szóval elég spórolósan kijövünk, úgy hogy nem éhezünk. De az havi szinten fejenként min. 30-40 ezer. Plusz pár hetente hazajárunk a szüleinkhez, ők jól felpakolnak kajával, aztán amit tudunk, fagyasztunk. Ha van leakciózva bármi (kenyér, gomba, karfiol ilyenek) akkor azt is mind lefagyasztom. Aztán a háztartás az elég változó árban van, azért a mosószer meg ilyenek elég drágák, plusz bérlet stb. Hát nem sokat tudok félretenni. :D E mellett amunka mellett nincs időm szórakozni. Ez is spórolás ..... De már nem sokáig csinálom így.
2023. ápr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4.


Én írtam. Elméletileg így kéne lenni de az élet nem ilyen egyszerű és könnyű. Édesanyámat műtöttékb(maradandó) de nem kapja meg a rokkantságit (az orvos se érti miért nem) se az az alkalmassági papírt hogy dolgozhat, így nem tud csinálni semmit. Persze folyamatosan próbálkozik.

2023. ápr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6

Oké így érthető.

Én a másik esetre gondoltam amikor senkinek semmi baja csak lusták öregségükre dolgozni és inkább a gyereküket húzzák le pénzzel.

2023. ápr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!