Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A szolipszistáknak mi a...

Segitseg kérdése:

A szolipszistáknak mi a véleménye a halálról?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 6. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Tessen kifejteni ezt a szolipuszi valamit mert lusta vagyok utánna keresni. Vagy maga csak azért írta ki e kérdést mert most találkozott vele és felmérést végez ki ismeri? Vagy ezzel próbál okosabbnak mutatkozni?

Tisztelettel:

Ángyom

2023. ápr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Engedelmességével, nincs szükségem azzal próbálkozni, hogy okosabbnak tűnjek, névtelenül ennek aztán még annyi értelme sem lenne, mint valós névvel. Olyanra gondoltam, aki tudja is, hogy mi ez, illetve benne van, hiszen az tudna válaszolni a kérdésemre.
2023. ápr. 6. 19:27
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

4 óra hossza elteltével senki nem válaszol Önnek, ezek szerint senki nem tudja e kérdésre a választ. Ezt tudom megállapítani.

Üdv:

Ángyom

2023. ápr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha én vagyok az egyetlen létező, és minden a tudatom terméke, akkor a tudatom megszűnésével annak projekciója is megszűnik.

Az álmodó felébred (vagy meghal), és akkor az álomnak is vége.

2023. ápr. 8. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Mivan kérdező túl sok volt a mátrix?
2023. ápr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!