Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne legyek...

Mit csináljak hogy ne legyek éjjeli bagoly?

Figyelt kérdés
Én este tudok és szeretek is fent lenni pl. ma is 2ig fent voltam és 2kor keltem. De ez így nyilván nem jó mert az emberek nappal "élnek" igazán.
2023. ápr. 9. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Nézz horrorfilmeket, hogy félni kezdj a sötétben! :)
2023. ápr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Költözz Rio de Janeiroba. Öt óra az időeltolódás, tehát amikor itt hajnali 2 óra van, ott előző nap este 9. Vagyis az ottani idő szerint időben lefekszel.
2023. ápr. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Kezdd el csökkenteni a lefekvések és felkelések időpontját. Ha felkelsz reggel 7-kor 5 óra alvás után, másnap nem lesz kedved vagy erőd újra 18 órát fent maradni.
2023. ápr. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
korral jár.
2023. ápr. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17%
Dokival beszélni, mert ez nem jó.
2023. ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Valószínűleg feszülsz valamin (ha egyéb egészségügyi gond nincs, vérnyomás probléma, fel nem tárt betegség). Annak a forrását kéne megtalálni.


Esetleg hallgass meditációkat, vezess naplót vagy blogot (segít rendezni az érzéseidet), szedj valami vény nélküli relax bogyót (de csak időszakosan, amíg rendeződik a dolog), kivéve ha addiktív vagy. Akkor ez utóbbit ne.

Mozgás, sport, megfelelő táplálkozás is sokat segít.

2023. ápr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Világ életemben éjjeli bagoly voltam. Én élveztem. Aztán anya lettem, meg már dolgozni is visszamentem. 10 körül fekszem, 11 már menősködés, éjfél hardcore, és meglesz a böjtje. Ez a része a legnagyobb szívás csak.
2023. ápr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Kelj fel hamar és akkor időben is elalszol másnap.Ha keveset alszol akkor nem lesz erőd és kedved sokáig ébren lenni ezért elalszol hamar.Párszor megcsinálod ezt és hozzá fog szokni a szervezeted,hogy emberi időben aludj el.
2023. ápr. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

Én amolyan köröket csinálok, mindig egyre később fekszem, aztán végül körbeérek úgymond, jelenleg pl délután 2-3 fele szoktam eljutni oda hogy lefekszem aztán este 10 fele kelek.


Egy idő alatt el elhet így oda jutni, hogy este 7-8 fele " korán " fekszik az ember, aztán egy ideig tartja a nappali fenntlétet.

2023. ápr. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!