Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ez mostanában,hogy mindenki...

Mi ez mostanában,hogy mindenki fenyeget mindenkit? Nekem azt írták, hogy életem végéig fizetni fogok, mert azt mondtam valakire, hogy csatlós..

Figyelt kérdés
2023. ápr. 10. 06:35
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Tor hálozatot meg VPN-t érdemes használni, és akkor hiába fenyegetőznek az elmebetegek.
2023. ápr. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kólauborkával ***** válasza:
85%
A rágalmazás is büncselekmény. A legszomorúbb, hogy nem kell hazugságnak lennie, ma már az igazságért is beperelhetnek…
2023. ápr. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szép országunk van !
2023. ápr. 10. 09:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyre többen megbolondulnak.

Facén írtam egy hozzászólást, erre egy teljesen ismeretlen kezdett messengeren zaklatni, hogy adjak elérhetőséget, meg ha nem, úgyis megtalál és szétcsapja a fejemet?!!! Persze tiltottam és töröltem a hozzászólást is. Na meg nem is megyek fel oda se többet.

2023. ápr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Az igazság a kormány kezében van. Ha az igazat mondod, de nem az agitprop témája, akkor rémhírterjesztésért elővesznek. Ez mindig így volt, csak értelmes vezetés nem alkalmazza a szabályt, mert számít a lakosaira. A diktatúra kussoltat, mert nem szereti, ha megzavarják az agyhalálát.


A fotelhülyék meg csak hadd károgjanak, szitkozódjanak meg fenyegessenek, szinte sose állnak fel a fotelból. Engem sokan megfenyegettek már, de sose volt semmi, mert nem mennek sehova, csak gyalázkodnak.

2023. ápr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Undorító az egész ! Le is jöttem az oldalról, mert ez agyhalál ! Azt hittem, hogy normális közösségbe kerülök, de nem !
2023. ápr. 10. 10:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon meg kell nézni hol vagy. Sokszor csak annyi cél van, hogy ellehetetlenítsék a beszélgetést. Sajna ezt könnyen el lehet érni.
2023. ápr. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!