Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kocsival vagy busszal menjek...

Kocsival vagy busszal menjek ma dolgozni?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni. Anyagilag jobban megérné a busz, mert a hónapban még buszra fizet a munkahelyem, és kellene, hogy adjak le jegyeket. Mármint buszjegyeket.

Viszont rosszul vagyok a gondolattól, hogy a sok kötekedős emberkével utazzak (Borsod megye), akik azt várják, mikor szólhatnak be. Elfáradtam ebben 10 év alatt.

Illetve hamarabb is hazaérnék autóval, mivel a busz a műszak végétől egy óra múlva jön. Kb. annyi idő alatt érek haza.


Ha volt valaki ilyen szituban, ti hogy döntöttek? Nyugalom, béke, kényelem, vagy pénz? Olyan 10-15000 minuszban leszek ha a hónapban nem fogok busszal menni.


2023. ápr. 11. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Busz, fülhallgató be, zene, fapofa, szürkeség.
2023. ápr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha mínuszban lennél, akkor nyilván busz.
2023. ápr. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vág földhöz minus 15.000, akkor valaszd a kocsit. Ha azért számít ennyi pénz is, akkor busz- leülsz, nyugiban zemmnét hallgatsz. Ha 10 evig nem volt annyira nagy gáz, nem hiszem hogy ez a hónap lenne az, amikor valaki beszologatna.

Én amugy a kocsit választanám, nem hiszem hogy éhenhalnék -15.000 forinttól, max másra költenék kevesebbet.

2023. ápr. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hovarju ***** válasza:
61%

Hát, ha ennyire gáz a busz, akkor autóval mennék.

Megbeszélném egy szomszéddal, baráttal, akárkivel, aki busszal megy azon a szakaszon, ahol te is mennél, hogy ne dobja el a buszjegyeit, hanem a hónap végén adja oda neked.

Ha leadtad a jegyeket és megkaptad az árát, valamennyit (akár a felét) visszaadnád annak, akié jegy volt.

Igy te is kényelmesen utazol, kevesebb a kiadásod és az is jól jár,aki a jegyet vette.

2023. ápr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

Busz.


A kötekedőkre meg lehet készülni: néhány alkalom után, már kerülik az embert, ha jól csinálja...

2023. ápr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha egy órával hamarabb hazajutnék és az út viszonylag normális, akkor kocsi.
2023. ápr. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!