Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mik a jelei ha egy férfi...

Mik a jelei ha egy férfi vonzódik valamennyire a nőhöz?

Figyelt kérdés

Nem volt még kommunikáció kettőjük között !!

Sűrűn kerülnek egy légtérbe munka révén ,de sokszor nagyon furcsán viselkedik a férfi .

Van ,hogy annyira nézi ,hogy már zavaró viszont van ,hogy teljesen az ellenkezőjét produkálja a nővel szemben,mintha teljesen át nézne rajta,levegőnek nézné ... Miért csinálja ezt valaki ? Egyszer ilyen-egyszer olyan ? N31


2023. ápr. 13. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Biztos, hogy nem vonzza a nő. Teljesen másképpen viselkedne a férfi ha vonzaná.
2023. ápr. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Negatív entitás jelenlétét viszont abszolút érezheti a férfi a nőn, ha erre fogékony, és szellemileg tisztább a férfi mint a nő.
2023. ápr. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki azt veszi jelnek, amilyen szinten épp tart. Te eléggé zavaros vagy mentálisan, sokat képzelődsz. Ilyen hölgyeket nem szeretnek cipelni a hátukon a férfiak. Előbb építsd ki az önbizalmad, meglátod, ha kialakul eszed ágában sem lesz ilyet kérdezni idegenektől.
2023. ápr. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Ennyiből nem lehet tudni, ez semmit sem jelent.

Menj oda hozzá, köszönj, beszélgessetek, aztán majd kialakul.

2023. ápr. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%

Az, hogy egyszer néz,.egyszer nem, az egy olyan dolog, hogy lehet egyszer csak nézelődik, bambul, amikor nem pillant rád, akkor nagyon elfoglalt.

Nekem is van egy munkatársam, mi beszélgetünk is néha. Egyik nap odajön minden alkalommal ha meglát, puszi, pacsi, minden, másik nap elmegy mellettem szó nélkül :D

Nem tartozik a kérdéshez, csak leirtam zárójelben ;)

(30/N)

2023. ápr. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
Én addig nem szoktam ilyenen agyalni, amíg nem kezdeményez nálam valaki. Mit ácsingózzak egy vadidegen után, aki lehet házas/foglalt/nem tetszek neki? Szerintem ne agyalja rajta, ha érdekled, lépni fog.
2023. ápr. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!