Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez a fiú jól néz ki?

Ez a fiú jól néz ki?

Figyelt kérdés

Egy éve edzek és nem szeretnék 100 kilós lenni, max 80. Ez a srác a példa, hogy a hasam nagyjából ilyen legyen. Szerintetek mennyire néz ki jól?

[link]


2023. ápr. 14. 08:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Az én férjemnek van egy kis minimális pocija, mégis imádom és ezerszer jobban néz ki, mint a képen lévő srác. Tudod mi a lényeg? A férjemet ismerem, ezt a srácot nem. Ha megérted, hogy a személyiség számít, eljutsz odáig agyban, akkor sikeres leszel az életben.
2023. ápr. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Nem.
2023. ápr. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1-es: Én nem szeretnék megfelelni egy nőnek sem belsőleg, ha tetszem neki, akkor jó, ha nem, akkor ne szeressen. Nem fogok alkalmazkodni egyikhez sem, együtt voltam egy nővel 4 évet, köszönöm elég volt, egyedül jól érzem magam! Nem csajozom, nem is akarok, majd egyszer biztos lesz, de most nekem nem kell.
2023. ápr. 14. 09:03
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Ja, értem. Sajnálom, hogy így érzel.
2023. ápr. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3-asnak üzenem, hogy nem lovagolnék, nem vagyok meleg.
2023. ápr. 14. 09:04
 6/11 anonim ***** válasza:
11%
Ha így állsz a dolgokhoz akkor nem fogod megtalálni az igazit, rá van írva az arcodra hogy nem akarsz kapcsolatot.
2023. ápr. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól néz ki. Sportos, edzett, de nem olyan mű, kigyúrt.
2023. ápr. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mint írtam, nem akarok kapcsolatot, miért baj ez? Most szakítottam, miért nem lehetek egyedül két-három évet?
2023. ápr. 14. 09:16
 9/11 anonim ***** válasza:
66%

A képen lévő srác max akkor 80kg, ha 175cm-nél alacsonyabb.


Én 182cm vagyok, 85kg. Ha így néznék ki 90kg+ fixen lennék.


Amúgy én rendszeresen sportolok, szálkás vagyok, de még sincs kapcsolatom 25 éves létemre. Mondjuk az is igaz hogy nem is keresek egyenlőre.

Amúgy ilyen alkattal simán lehet csajozni, de ha jól tudom az "aputest" a nyerő.

Amúgy ahogy az #1-es írta, jó személyiséggel bármikor találsz tartós kapcsolatot. Csak rajtad múlik hogy mennyire sikerül megbízható, lojális nőt találni.

2023. ápr. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%
Tudom hihetetlenül hangzik, de nekem nem tetszik a kockahas :D Jobban szeretem, ha inkább a vállak, mellizom, karizmok vannak kigyúrva, tehát pont fordítva, mint a képen látható srácon. A hasa legyen inkább puha, de ne túlsúlyos. Voltak kockahasas barátaim, de komolyan nem szerettem, mert annyira kemény tapintásra, nem jó simogatni és a fejemet se szerettem ráhajtani.
2023. ápr. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!