Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is belepisil a konditeremb...

Más is belepisil a konditeremben a zuhanyzóba?

Figyelt kérdés

Tegnap beszélgettünk a barátnőmmel, ő is oda jár edzeni ahová én, egy kicsit ittunk, lelazult nagyon és valamiért szóba került a terem. Azt mondta ő néha belepisil a zuhanyzóba, zuhanyzás közben. Nevetve mondta, aztán persze letagadta, hogy csak viccel... Bevallom én is beleszoktam néha pisilni de róla nem gondoltam volna. Vagy Ő viccelt és én vagyok gáz?


Szerintem ez gyakori mert az öcsém szerint a férfiak is belevizelnek, sőt, ha nincs hely a wc-ben látott már olyat, hogy a csapba is.


27/N


2023. ápr. 16. 15:57
 1/9 anonim válasza:
0%

A témával kapcsolatban van egy történetem:

Aktív, tapasztalt dolgozó kap egy edzőként tevékenykedő főnököt, aki nőkkel nem tudott szépen beszélni, férfiakat védte, nőkből a lelket is kihajtotta, de ő szépen evett mindig a szabadidejében. Mikor elment a cégtől, akkor mindenki támadta jogosan, de mikor ott volt, akkor neki kedveztek. A lényeg az, hogy az elszenvedő alkalmazott, minden főnök defektjeit eltűrte, sőt teljesített is rendesen, aztán kapott ám emiatt hideg zuhanyt, mintha ammónia lett volna az egész helyzetek összessége.

2023. ápr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Otthon mindenki azt csinál, amit akar, de közösségi zuhanyban szerintem elég paraszt dolog.
2023. ápr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem járok edzőterembe, de a haverok akik járnak lazán kieresztik zuhany közben.
2023. ápr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hmm
2023. ápr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Egyszer olvastam, hogy a zuhany alatt pisilni, full környezetbarát, mert egy pisi miatt nem húzol le 5 liter vizet. Ráadásul a két csatorna cső egyesül is, ugyanoda kerül a pisi, ahová a másik esetben kerülne.
2023. ápr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, igazából csak jót teszünk a helynek, mert spórolunk neki vizet.
2023. ápr. 16. 16:48
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Igen, es kornyezetbarat minden egyes hugyozo utan hypozni?
2023. ápr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Hát, fel lehet rajta háborodni, de szerintem ezt az emberek nagy része csinálja.
2023. ápr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még a homokzsákba is!
2023. ápr. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!