Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt olyan, hogy megvettetek...

Volt olyan, hogy megvettetek valamit es megbantatok? Ha igen mi volt az es mennyibe kerult?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 20. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

Persze, sok ilyen van..


Sokszor kaják, mert nem olyan finom, de ha eszközről van szó akkor a telefonom. 350.000 Ft volt és már jó ideje nem használom ki, igazából megtette volna egy 150.000 Ft-os telefon is..

2023. ápr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
A korábbi telefonom nekem is. 2021 augusztusában vásároltam egy Xiaomi Mi 11 Lite készüléket, de maga volt a rémálom. Szerencsére viszonylag jó áron sikerült túladni rajta, és kicsit kipótolva megvásároltam a mostani Samsungomat.
2023. ápr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%

Igen, a telefonom, nem is regen vettem, kb 5-6 honapja. Nem sokat gondolkodtam hogy ki fogom e tudni hasznalni vagy sem, csak megrendeltem, de azota mindig gondolok ra, hogy annyi penzt egy telefonert nem szabad lett volna adni, nem azert, mert masra kell vagy valami, de eleg lett volna nekem egy 100 ezres is. Azota kb mindenbol a legolcsobbat veszem.


Az is igaz, hogy ennyit megerdemlek amiert kemenyen dolgoztam, mert ettermebe vagy ilyen helyekre nem jarok, soha nem koltottem magamra.

2023. ápr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Nekem ilyen apró dolgok vannak, amik nem kerülnek sokba, de például sokszor nincs rá szükségem.

Pl.: múltkor vettem 500 forintért testfestéket, ami használhatatlan. Nem nagy összeg, viszont ilyenkor mindig bánom, mert akkor annyiból megihattam volna egy kávét.

Múltkor vettem rossz gyurmát, körömlakkot amit nem használok, rúzst amit nem használok, stb.

Tehát ilyen apróbb dolgokat, és elegem van, hogy ezt csinálom, ha nincs rá szükségem. :)

2023. ápr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a laptopom. Kb. 320 ezerért vettem. Nem mondanám, hogy megbántam, de így utólag nézve, arra amire nekem kell, arra egy olcsóbb is jó lett volna. Tudom, hogy manapság az igazán jó laptopok azok még drágábbak (gondolom én, annyira azért nem vagyok jártas ebben a témában), viszont nekem még a 320 ezresre sem lett volna szükségem, hanem valószínűleg egy jóval olcsóbb is megtette volna. De amúgy jó laptop, szóval na, így nincs rá panaszom, de valószínűleg egy olcsóbb is megtette volna, főleg, hogy amúgy van egy viszonylag erős asztali gépem is, szóval a laptopra csak a hordozhatósága miatt volt szükségem, de a fő készülékem az az asztali gépem továbbra is. Illetve anno vettem egy 90 ezres Xiaomi telefont. Megbántam, háromnegyed év után le is cseréltem és visszatértem a Samsunghoz. Rengeteg baja volt.
2023. ápr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Nemrég egy távirányítós autó.
2023. ápr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

3, persze el is hisszuk



nem nagyon hisszuk mi el hogy csak ugy megrendelted hogy nem is gondolkodtal hogy kifogod e tudni hasznalni vagy sem, szerintem ez kamu

2023. ápr. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem a telefonom. Egy sokkal olcsóbbal is ugyan azt csinálnám mint ezzel, szóval azt nagyon megbántam. Eladnám, de már mindegy mivel sokkal olcsóbban tudnám eladni.
2023. ápr. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

7

pedig így volt, azért mert akkor egy régebbi telefont használtam, és felidegesített hogy lassú volt, ezért rendeltem meg gondolkodás nélkül az újat, de ahogy mondtam nem kellett volna.

2023. ápr. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%
Tűsarkú szandál. Nagyon szép volt, de nem bírtam menni benne, és amúgy is magas vagyok:(
2023. ápr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!