Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Véletlenül érinthette meg a...

Véletlenül érinthette meg a kezem?

Figyelt kérdés
Lehet a kézérintés önmagában nem jelent semmit, de az elmúlt hetek alapján felmerült bennem, hogy lehet bejövök neki picit. Mosolygott, nézett, aztán megváltozott a viselkedése és mintha ignorált volna. A kézérintés úgy történt, hogy éppen nyújtottam oda neki valamit és ahogy elvette akkor hát nem is tudom, egymáshoz ért a kezünk, tehát nem tapizás volt. Szerintetek?

2023. ápr. 23. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Ennyi ésszel... Igen, meg akar fektetni.
2023. ápr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Kéz nélkül nehéz lenne elvenni valamit amit odanyújtanak. Vagy legközelebb a szájával vegye el, mit szeretnél? 😅
2023. ápr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Most én is írhatnám, hogy ennyi ésszel, hogy nem érted, hogy az előzetes viselkedése alapján merült fel.

Kéz nélkül nehéz lenne, de hozzáérni a másikhoz nem kötelező közben.

2023. ápr. 23. 16:24
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Iszonyatosan túlgondolod. Fiatal kislány vagy, ugye?

A legtöbbünknél kamasz korban, vagy kicsivel utána eljön ez az időszak, hogy mindenbe belelátunk valami romantikus/szexuális közeledést. Néz, nem néz, levegőt vesz, mosolyog, nem mosolyog. Simán hozzáérhetett a kezével a tiédhez tök véletlenül.


A legfontosabb; NE kombinálj, ne elemezz mániákusan. Ne idegenekkel akard megfejteni. Vagy várd ki, hpgy ő mit csinál, vagy kérdezz rá.

Rengeteg nő elkezdi azt a túlgondolást, sokan ki sem tudnak jönni belőle. Nem egészséges és az ég világon semmi haszna nincs.

2023. ápr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha se a mosolygás, se a nézés nem számít úgymond jelnek (nem szeretem ezt a szót), akkor hadd kérdezzem már meg, hogy mi?!
2023. ápr. 24. 00:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Szóval ez nem egy kérdés volt, csak azt akarod hallani, hogy odáig van érted. Sok értelme volt kiírni.
2023. ápr. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem. Azt akarom hallani, hogy ha ezek nem, akkor mik számítanak “jeleknek”?
2023. ápr. 24. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!