Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon ciki ha csak májusban...

Nagyon ciki ha csak májusban megyek ki a temetőbe?

Figyelt kérdés

Szóval utoljára novemberben voltam kint a temetőben. Akkor kiszedtem a régi, elszáradt árvácskákat és most teljesen üres a föld. Nagyon cikinek érzem, de májusban úgy érzem jobb lenne bele virágot ültetni és akkor vinnék ki töltőföldet, mert a szél évek óta fújja és már fel kell tölteni. Egy kicsi faluról van szó, mindenki ismer mindenkit és félek hogy megszólnak, hogy üres a sír. Csak művirág van.

De azért érzem a májust tökéletesnek mert a mostani időjárás még szeszélyes. Szerintetek?


2023. ápr. 25. 04:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elnézve a tulipánokat ahogy ki vannak nyílva mindenhol az utcákban a virágokat mintha nem érdekelné a szeszélyes tavasz. Legalább öntözve vannak
2023. ápr. 25. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért érzed cikinek? Miért érdekel ennyire görcsösen, hogy ki mit gondol? Komolyan, te most a 80 éves nénikéktől félsz, hogy jaj ők most mit fognak szólni? 🤣
2023. ápr. 25. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Ez a kérdés ékes példája annak, hogy miért undorodom a temetkezéstől úgy ahogy van. Senkit nem érdekel az a szerencsétlen ember aki oda van temetve. Vagy f*szméregetés, vagy görcsös megfelelési kényszer az egész. Kinek a sírján van a legtöbb virág (nyilván annak a gyerekei a leggazdagabbak), és úristen gondozzuk a sírt különben ki mit fog szólni. Szerintem ezt is nyugodtan lehetne halottak gyalázásának tekinteni. Minden szerettünk megérdemel annyit, hogy szívből menjünk ki hozzájuk, és szeretetből vigyünk a sírjukra virágot, mert a kezükbe már nem adhatjuk. Aki pedig nem érdemli meg mert egy szar alak volt, annak hadd legyen kopp üres a sírja, rászolgált.
2023. ápr. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Természetesen érdekel, aki oda van temetve. Mindennap gondolok rá. Nem elfelejteni akarom! Csak gondoltam jobb lenne májusban megcsinálni a sírt szépre mert most szelet és esőt mond még az időjárás.
2023. ápr. 25. 08:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem: ha így alakult, akkor ez van: nézd azt, hogy legalbb kimész, rendezed a dolgokat.
2023. ápr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!