Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, vállalnátok cicivillan...

Lányok, vállalnátok cicivillantó jelenetet egy filmben?

Figyelt kérdés
Felkérnének egy jelenetre ahol villantani kellene. Világhírüek lehetnétek egy filmben, és meg lennétek benne örökítve félmeztelen.

2023. ápr. 27. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ugye emlékszel, a Salon Kitty c. film 39. percében a sötétbarna hajú nőre az asztal mellett? Nem? Pedig nem csak cicit villantott, még bugyi se volt rajta. De a "9. pucér prosti a bordélyban" szerepében senki nem lesz világhírű. Egy másodpercnyi cicivillantástól meg aztán végképp nem.

Ja, várj, ennyi idősen anyukádék biztosan nem engedték, hogy ezt a filmet megnézd. Ha felnősz, érteni fogod.

2023. ápr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem menjen inkább el Azahriah komcertre...

...a toi-toi wc-k mögé. :D

2023. ápr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Amúgy is szégyenlősebb típus vagyok, de ha nem lennék az sem tudnának meggyőzni olyan ígéretekkel, hogy ettől majd világhírű leszek, mert ez hülyeség, ahogy az első is írja. Félmeztelenül meg bármikor meg tudom örökíteni magamat a 21. században.
2023. ápr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!