Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen érzés, ha kikerül egy...

Milyen érzés, ha kikerül egy mérgező ember az életedből?

Figyelt kérdés

Mennyi idő után lehet megnyugodni, fellélegezni?


Nekem még mindig visszhangzanak a fejemben a mérgező, bántó mondatai, azzal a borzalmas felsőbbrendű vagyok hangsúllyal...


2023. máj. 2. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
A lehető legjobb. Vissza se gondolok rá, elfelejtettem és örülök hogy nem része többé az életemnek. Történet végleg lezárva.
2023. máj. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Qrva jó érzés, elmentem egy jót bulizni utána, haleluja végre megszabadultam tőle.
2023. máj. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Attól függ, milyen károkat okozott, és milyen kapcsolat volt. A gyengébb érzelmi feldolgozóüzemű embereknek sok esetben segítség kell a feldolgozáshoz, mert egyedül nem tudják megtenni. Ha a mindennapokat nem tudod kielégítően elvégezni, agyalsz, az nem jó. Van persze gyászidőszak itt is. Amikor még úgy érzed, hogy téged ért veszteség. Ha már úgy vagy vele, hogy ez hosszútávon viszont nyereség, akkor jól vagy.
2023. máj. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Legjobb döntés volt kiboritani a bilit és lezárni egyszer és mindenkorra a kapcsolatomat egy két toxic emberrel.

Sokkal jobban érzem magam így.

2023. máj. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Egy idő után nagyon jó. Az elején borzalmas. Utána viszont minden kis bizbasz ami őt juttatja eszedbe félelemmel fog elfogni.
2023. máj. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Sírtam az örömtől, amikor már nem kellett többé látnom.


Ettől függetlenül utána még láttam az interneten ezt az ember 2-3x, mert bekerült a médiába. Azóta már nem tudom mi van vele, valamiért néha eszembe jut egy-egy dologról. Ha történik valami akarva-akaratlanul is jut eszembe, jut ő, olyan mély sérelmeket szerzett nekem.

Párom szokta mondani, hogy "felejtsd már el, lépj túl rajta, ne foglalkozz vele, ne említsd meg.."


Remélem idővel teljesen elhalványul az emléke.

2023. máj. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Egyből jobb.
2023. máj. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó érzés. Nálunk én mentem el. Most már csak azt várom, hogy megpusztuljon, akkor végre hazaköltözhetek.
2023. máj. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!