Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ex miért old fel?

Az ex miért old fel?

Figyelt kérdés

Mi oka lehet egy exnek feloldani a régi párját?

Észre vettem ma,hogy akivel évekkel ezelőtt együtt voltam,ma feloldott,amint megláttam,egyből tiltottam.

Neki már gyereke van,és amugysem szeretett engem.

Tudom,hogy egy ideig kíváncsi volt arra,hogy mi a helyzet velem,de már egy éve nem is beszéltünk,és nem is szeretnék.

Ennyi idő eltelte után mi oka lehet valakinek,hogy feloldja a másikat?

Tudom tudom..senki fejébe nem lehet bele látni,de valaki talán már volt ilyen helyzetben



2023. máj. 4. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Simán csak kíváncsi, érzelmektől függetlenül.

Én is ránézek az exeim oldalára ha eszembe jutnak, van akinél 5 éve ezt nem tettem meg, van akinél nagyjából évente, vagy 2 évente. Senki nincs nálam letiltva és én sem senkinél, de szerintem egymás hátára púpnak nem hiányzunk.

2023. máj. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Nem tudom, engem is feloldott évek óta már, biztos azt várta hogy vegyem észre és írjak rá, hát azt lesheti.
2023. máj. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet újra kezdeni szeretne valamit az illetővel.
2023. máj. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

"ma feloldott,amint megláttam,egyből tiltottam."


Hogy te mekkora egy infantilis ütődött vagy. Most ott lesz a tiltólistádon, és sosem fogod elfelejteni. Mondjuk úgy tűnik eddig se sikerült, hogy egyfolytában azt figyelgetted, mikor old fel téged, te szerencsétlen. 😄

2023. máj. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Te miről beszélsz?

Egyszer sem néztem,hogy feloldott e vagy sem,hanem a Messenger mutatta,hogy fent van.

Nem azért tiltottam le,mert nem felejtettem el.

Téged kár volt megszulni

2023. máj. 4. 19:56
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondok egy iszonyu egyszeru okot. Nem szeretne pl, ha egyszer valaki, hazastars pl latna, hogy letiltott embereket. Akkor felmerul a kerdes, ki ez, es miert. A feloldas lehet totalis lenullazas is.
2023. máj. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!