Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretsz élni?

Szeretsz élni?

Figyelt kérdés
2023. máj. 6. 04:54
A kérdező szavazást indított:
nem
igen
37 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Igen, mert hiszem, hogy az élet szép, és én minden időt ki akarok használni! 🌞😊 Sokat sportolok, kirándulok, olvasás, főzés, és persze imádom a kutyámat! ❤🐾 Aki nem látja meg az élete szép dolgait, és nem tud szabad lenni, az önmagát zárja be! Mindenkinek vannak az életében olyan dolgok amiért érdemes élni! A lelki dolgok felé kell fordulni és minnél jobban kerülni ezt a materialista fényűző világot! 33/N
2023. máj. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen is meg nem is.
2023. máj. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2023. máj. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Inkább azt mondanám, hogy előfordulnak napok amikor azt mondanám, hogy nem..
2023. máj. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igy ahogy én élek nem.
2023. máj. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Hat tobb penzzel boldogabb lennek. Egy atlag amerikai kozep eletszinvonallal.
2023. máj. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

06.27 hölgy nagyon ügyesen csinálja 😊.

Bennem nincs ekkora boldogság.

A magam számára megtalálom az apró értékeket, örömöket, de nem tudom teljesen függetleníteni magam a külső körülményektől, közhangulattól, stb...

2023. máj. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18%
Voltam nagyon mélyen, de ahogy elengedtem (szépen, lassan, fokozatosan) a problémáimat, úgy egyre jobban kinyílt a világ, kitisztult a szemem, megláttam az élet szépségeit! Pedig nem kevés önártó gondolat fordult meg a fejemben! Szóval igen, az ÉLET HATÁROZOTTAN SZÉP! AZ ÉLET EGY AJÁNDÉK! A LEGDRÁGÁBB KINCS! Még akkor is, ha nem úgy jönnek össze a dolgok!
2023. máj. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
18%
Összességében, vagy inkább általánosságban, azt mondanám, igen. Azonban akadnak napok, amikor ennek az ellentettje igaz; például az elmúlt hetekből sok ilyent tudnék kiemelni.
2023. máj. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!