Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Próbálkozzak nála vagy inkább...

Próbálkozzak nála vagy inkább hagyjak fel a próbálkozásokkal?

Figyelt kérdés

Van valaki, aki felkeltette az érdeklődésemet. Nő és én is az vagyok. Leszbikus vagyok, de ő heteró, de most jön a DE. Amikor játszottunk egy játékot, volt köztünk szájra puszi több is, cici fogás, ölbe ülés, stb. Azt mondta jó volt a puszi. Megbeszéltük, hogy el megyünk majd kettesben inni valamit, de azt mondta az elején még félt, hogy rá másznék vagy valami, de mondta hogy már nem fél. Azt is mondta, hogy ő heteró, de azért van benne egy kis hajlam a nők felé is, hogy milyen csókolozni, simi.

Sokszor amikor nevet, meg simogat, vagy a combomat fogja meg.


Az igazság az, hogy érdeklődöm nagyon iránta, és itt nem csak a szexre gondolok. Szívesen újra adnék neki egy puszit, vagy csak hozzá bújnék..


Van esély, hogy lesz hozzá szorosabb közöm is, több mint barátság, ha óvatosan próbálkozok nála?


2023. máj. 7. 19:38
 1/5 anonim válasza:
Szerintem nem, van benne hajlam az biztos, de nagyon kevés nőben nincs, bennem is van, de a csóknál tovább nem mennék, nem menne oda kell nekem a férfi test, és sok barátnőm is ezt vallja akivel már beszéltek erről a témáról, de fel a fejjel 😍😍 olyanokat környékez meg akik teljesen leszbikusok, így kevesebb esélyed van sérülést szerezni:)
2023. máj. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! 😊❤️
2023. máj. 7. 19:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, mint meleg pasi mondom, hogy én sem kezdenék ki hetero sráccal, mert lehet valami akkor éppen lenne, de utána meg az sem, ami addig volt, és baromi rossz lenne. Maradjatok meg ebben a távolságban.
2023. máj. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! 😊
2023. máj. 7. 19:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Nőként írom, hogy vszeg nem lesz több.


Engem is érdekel a csók, a simogatás, mert más egy nőtől, DE a teljes kielégüléshez szükségem van egy férfi erejére - és itt most nem az aktusról beszélek, hanem az érzésről, amikor egy férfi fog le, ő nehezedik rám ő tolja szét a lábam, stb.


Hiába nyalna el egy nő orgazmusig - és biztosan élvezném is - akkor is lenne bennem egy hiányérzet.

2023. máj. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!