Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik név tetszik jobban?

Melyik név tetszik jobban?

Figyelt kérdés

2023. máj. 10. 14:25
1 2
 11/19 Kitana. ***** válasza:
96%
Ezek közül a Kata, de egyik sem tetszik.
2023. máj. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
28%
Egyetlen egy Katalint ismertem, aki normális volt, és az egyik legjobb pedagógus akit valaha ismertem. A többi ilyen nevű egyedet-mert emberek nem voltak-csak egyedek, egy hányinger. 2 filléren megvásárolható undormány.
2023. máj. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
23%
12+ Bocs korrigálom magam 2 db Katalin nevü pedagógus volt (egyik az én majdnem anyósom volt, a másik meg a gyerekem ofője) az undormányok nem ped.voltak.
2023. máj. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
82%

A Katica névről a Macskajaj jut eszembe, nem pozitív kép, de a Kata nekem tetszik. Rögtön az osztályomba járó kislány ugrik bey aki nagyon kedves és okos.

Katalin formában kissé régies.

2023. máj. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem meg sokkal szebb a Katalin név, mint ezek az új bohóc nevek, amelyekkel most tele az ovi, iskola. A Dorina, Zoé, Mira szerintem mind ciki. Nálunk van a faluban egy Dorina, jó nagy 140 kilós cigánylány. Erről a névrő ez a borzadály jut eszembe.
2023. máj. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy nekem a Kata változat tetszik jobban. 15-ös vagyok.
2023. máj. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
32%
Kati! Anyakönyvezhető.
2023. máj. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Katalint adnám, Katának, Katkának becézném. Vagy Katalina is tetszik, és akkor Linusnak is becézhető. Vagy pl pár napja kifejlesztettem egy ilyet, hogy Katalinda. :):) Szerintem még az is jó pl. :):)


Ha Katica/Katinka lenne az alap, a hivatalos nevem, sértené a fülemet, és bántaná a lelkemet; hgoy a szüleim így neveztek el. Komolytalan+ronda hangzásúak nekem a számomra sajnos :S

2023. máj. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

*Szóval még a Katát elfogadnám hivatalos névnek, de számomra a Katica/Katinka csak becenevek,és sértő lenne ez nekem, ha csak azt a kis babát látnák bennem a szüleim; akik még arra sem méltatnak, hogy szépen hangzó becenevet adjanak nekem.


Szóval a Katinkán, Katicán még becenévként is kiakadnék.Meg még ezek sajnos nekem olyan élettelenek, meg póriasak is . :S:S


---

Ismerek olyat, aki már 40 fölött van, és ő csak simán Kata, és amikor megtudtam, hogy ő nem Katalin, csak simán Kata, akkor ledöbbentem; de szóval ez a név, hogy valaki hivatalosan Kata-nak van anyakönyvezve, ebből adódóan nem zavar. Katalinok vannak többen is a családban (ők anya-lánya Kiskata-Nagykata páros) ; és ezért nekem amúgy előtte kézenfekvő volt, hogy a másik Kata is Katalin hivatalos formában; papír szerint; de nem. :):) De szóval, csak őmiatta nem baj. :):) Ha baj lenne meg, nem tudnék mit csinálni, de szóval a Kata szép+komoly név így is, önmagában is; de léteznek már azért brutálisak. :):) Brutális dolgok nevek terén. :):) Amik mellett még a Katinka/Katica is királynői/komoly/elegáns névnek hat :S :S :) :)


---

Meg még; amúgyis legyen Katalin(a), és ő majd eldönti; hogy melyik akar lenni; melyik becézést választja magának; melyik megszólítást kedveli a legjobban. :):)


Valamint, ha én hivatalos formában is Katica, vagy Katinka lennék; akkoris, otthonis elvárnám, kikövetelném mindenkitől , hogy Ne ezeken a csúnya variációkon szólítsanak; hanem becézzenek Katának. Szóval, ha én Katinka/Katica lennék, akkoris Katának becéztetném magam ; nem tűrném el, hogy ilyen -nekem mondjuk pl személy szerint -nagyon nem tetsző neveken szólítsanak.

2023. máj. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!